UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПлетіння гачком (метод.розробка уроку)
Автор
РозділОбразотворче мистецтво, реферат
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5100
Скачало371
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА ТЕМИ УРОКУ.

 

Тема: плетіння гачком. Інструменти і матеріали. Основні прийоми плетіння

гачком. Ланцюжок з повітряних петель. Стовпчики без накиду і

півстовпчики.

 

Мета: дати уявлення про плетіння гачком як один із різновидів

декоративно-прикладного мистецтва у нашій країні. Оволодіти основними

прийомами плетіння гачком.

 

Обладнання: готові вироби, плетені гачком, інструменти: гачок, лінійка,

мотовило, інструкційні картки.

 

Хід заняття:

 

І. Організаційна частина.

 

Перевірка наявності учнів, оголошення теми, мети заняття.

 

ІІ. Подача нового матеріалу.

 

Одним із популярних видів активного відпочинку є в‘язання. Це хоч і

клопітка робота, від замислу до його втілення проходить досить багато

часу. Проте в‘язання приносить багато естетичної насолоди.

 

Плетіння гачком як один з різновидів декоративно-прикладного мистецтва у

нашій країні відоме з давніх давен і з кожним роком все поширюєтьсят

серед прихильників активного відпочинку.

 

Великою перевагою в‘язаних виробів над тканими є те, що їх можна

розпустити, якщо необхідно, і перев‘язати. Основним інструментом для

плетіння є зрозуміло, гачок. Гачки бувають короткі (12-15 см) для

звичайного в‘язання та довгі (30-35 см) для так званого туніськоо

в‘язання.

 

Розрізняють гачки з номерами залежно від товщини робочої частини –

головки та стержня, що прилягає до неї. Так, наприклад гачок №2 має

товщину головки й робочої частини 2 мм. Для в‘язання нитками різної

товщини треба підбирати і гачок відповідних номерів.

 

На головці гачка з обох боків є підрізи. Глибина їх має бути такою, щоб

нитка не зіскакувала з гачка під час в‘язання.

 

В‘язання любого узору починають з виконання ланцюжка, який утворює

нижній край виробу. (керівник гуртка показує дітям технологічні картки

по виконанню ланцюжка, а потім власноручно плете ланцюжок за допомогою

великого гачка, грубої нитки, щоб діти могли добре бачити. Потім показує

техніку виконання стовпчиків без накиду і півстовпчиків.).

 

ІІІ. Самостійна робота учнів.

 

IV. Індивідуальна робота керівника гуртка.

 

Керівник індивідуально підходить до учнів, виправляє помилки; якщо

більшість дітей роблять одинакові помилки, то зупиняє усю групу і

пояснює ще раз.

 

V. Аналіз зробленої роботи. Підведення підсумків.

 

0

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ