UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКвадратні рівняння (реферат)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2639
Скачало325
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Конспект

 

уроку з алгебри

 

„Урок систематизації та узагальнення знань по темі „Квадратні рівняння”

 

Тема: Урок систематизації та узагальнення знань

 

по темі „Квадратні рівняння”.

 

Мета: Систематизувати знання учнів по темі „Квадратні рівняння”. Усувати

помилки, які допускають усні під час розв’язування вправ і задач, які

зводиться до квадратних рівнянь.

 

Розливальна мета: Розвивати знання учнів про рівняння, формувати навики

розв’язку лінійних, квадратних, дробово-раціональних рівнянь.

 

Виховна мета: Сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості,

вихованню етичних норм, гуманізму, активної життєвої позиції.

 

Тип уроку. Урок узагальнення і систематизації знань.

 

Хід уроку

 

І. Мотивація навчальної діяльності учнів.

 

Перш ніж почати урок, я хочу щоб ви послухали діалог „Секрет юного

бізнесмена” і розгадали секрет нашого уроку – його тему.

 

Діалог:

 

В школі в тихому кутку,

 

На підлозі і на стелі

 

Торгувались два веселі,

 

Два юних бізнесмени.

 

Це я не продаю!

 

Що куплю, на цім стою!

 

Я сказав, що не продам

 

Я тобі по пиці дам!

 

Тут учитель підійшов.

 

І в кутку він їх знайшов

 

І сказав:

 

- Ти не здирай

 

А візьми і так віддай!

 

Бо за добрі твої справи,

 

Добре знай, завжди йдуть справи!

 

Будеш перший у змаганні

 

Тож секрет мій – рівняння!

 

Для розв’язку задачі

 

Ми складаємо рівняння

 

Хочеш в брід, а хочеш так –

 

А рівняння – то мастак.

 

В ньому тайна є така

 

Корінь – відповідь твоя!

 

Отже, сьогодні на уроці мова піде про рівняння, і ми з вами попробуємо

систематизувати свої знання про всі види рівняння, які ми вивчали.

 

ІІ. Тема уроку. Урок систематизації та узагальнення знань по темі

„Квадратні рівняння”.

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

 

Що називається рівнянням?

 

Що називається коренем рівняння?

 

Які види рівнянь ми уміємо розв’язувати.

 

Лінійні рівняння.

 

.

 

Розв’язуючи рівняння, його спочатку спростимо, зведемо до лінійного.

 

Позбавимося знаменників (якщо вони є).

 

Розкрити дужки.

 

Перенести члени із змінними в ліву частину рівняння, а інші в праву.

 

Звести подібні доданки і знайти корінь.

 

Учні розв’язують біля дошки рівняння.

 

1) 6х + 5(2х-7) = 5х + 9.

 

6х +10х – 35 = 5х + 9

 

6х + 10х – 5х = 9 + 35

 

11х = 44

 

х = 44 : 11

 

х = 4

 

6 ? 4 + 5(2 ? 11 – 7) = 11+ 9

 

3) 8 + 2(2х - 9) = 4х - 10

 

8 + 4х – 18 = 4х - 10

 

4х - 4х = -10 + 18 - 8

 

0х = 0 – рівняння розв’язків немає. 2) 3(х-5) = 3х + 8

 

3х – 15 = 3х + 8

 

3х – 3х = 8 +15

 

0х = 23 – рівняння розв’язку немає.

 

Квадратні рівняння.

 

2. Рівняння виду ах2 + bх + с = 0, де а, b, с – числа, х – змінна,

називаються квадратними.

 

Якщо хоч один з коефіцієнтів дорівнює нулю, то рівняння називається

неповним:

 

1) ах2 = 0. 2) ах2 + bх = 0. 3) ах2 + с = 0.

 

Учні розв’язують рівняння на дошці.

 

1) 5х2 = 0 2) 5 х2 +4х=0

 

х (5х + 4) = 0

 

0

 

5х = -4

 

 

х = -0,8

 

3. у2 – 9 = 0

 

у2 = 9

 

 

у1 = 3

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ