UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСпостереження і догляд за хворими з паталогією дихання (реферат)
Автор
РозділМедицина, терапія, фізіологія
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3337
Скачало223
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Методична розробка теоретичного заняття

 

По темі:

 

Спостереження і догляд за хворими з патологією органів дихання

 

ТЕМА ЗАНЯТТЯ:

 

Спостереження і догляд за хворими на захворювання органів

дихання.

 

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕМИ:

 

Патологія органів дихання є однією із найпоширеніших патологій. Для

ефективного лікування хворих з патологією органів дихання важливе

значення має спостереження і догляд за хворими з патологією органів

дихання. Правильний догляд за хворими тісно пов’язаний із знаннями та

вмінням медсестри по визначенню частоти дихання, видів задишок, наданні

допомоги при задишці, кашлі, легеневій кровотечі, вміння користуватися

кисневим балоном для дачі кисню хворого.

 

МЕТА ЗАНЯТТЯ

 

НАВЧАЛЬНА

 

Знати:

 

Що таке дихання, його регуляція?

 

Що характеризує дихання?

 

Типи дихання, частота дихальних рухів?

 

Основні симптоми при захворюванні органів дихання?

 

Види задишок?

 

Патологічні типи дихання?

 

Що таке астма?

 

Що таке асфіксія?

 

Кашель, його види?

 

Догляд за хворим при кашлі?

 

Догляд за хворим при болях в грудній клітці?

 

Ознаки легеневої кровотечі та допомога при ній?

 

Що таке оксигенотерапія, її види?

 

Вимоги до зберігання кисневого балону.

 

Що таке плевроцетез, та роль середнього медпрацівника при ньому?

 

ВИХОВНА

 

Виховувати в студентів елементи медичної етики та деонтології;

 

Розвивати логічне мислення, допитливість цікавість до предмету;

 

Виховувати милосердя, відчуття співчуття до хворих.

 

ТИП УРОКУ:

 

Лекція (засвоєння нових знань)

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

 

Училище, кабінет терапії.

 

МІЖПРЕДМЕТНІ ЗВЯЗКИ:

 

Забезпечуючі: анатомія з фізіологією, фізика, фармакологія, патологія,

сестринська справа.

 

Забезпечувані: терапія, хірургія, акушерство, неврологія.

 

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТТЯ: 2 години.

 

М.Г. Шевчук “Сестринська справа”, ст. 144-146;

 

С.А. Мухіна “Общий уход за больными”, ст. 173-182;

 

В.В. Мурашко “Общий уход за больными”, ст.

134.-150;

 

 

№п.п Основні етапи уроку Дидактичні матеріали, наглядність Час

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

Організаційний комітет

 

Постановка навчальних цілей

 

Виклад лекції

 

Закріплення нового матеріалу

 

Домашнє завдання Журнал

 

Таблиці, медикаменти, інгалятори, киснева подушка, плювальниця, апарат

боброва, плевроаспіратор.

 

Запитання, тести, задачі 1 хв.

 

2 хв.

 

70 хв.

 

12 хв.

 

5 хв.

 

ХІД ЗАНЯТТЯ

 

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАКРІПЛЕННЯ

 

Запитання:

 

Які основні симптоми зустрічається при захворюванні органів дихання?

 

Що таке задишка?

 

Які ознаки задишки?

 

Види задишок, при яких порушена фази дихання?

 

Коли зустрічається експіраторна задишка?

 

Що таке астма?

 

Коли зустрічається інспіраторна задишка?

 

Які є види патологічного дихання?

 

Коли зустрічається дихання Чейна-Стокса

 

Коли зустрічається дихання Кусмауля?

 

Коли зустрічається дихання Біота?

 

Яка допомога при задишці?

 

Які є види кашлю?

 

Яка допомога при сухому кашлю

 

Яка допомога при вологому кашлю

 

Які ознаки легеневої кровотечі

 

Яка допомога при легеневій кровотечі

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ