UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75836
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 13

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваTreasure Hunt (урок-гра)
Автор
РозділІноземна мова, реферати англійською, німецькою
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось975
Скачало167
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок-гра:

 

Treasure Hunt

 

План-конспект

 

підсумкового уроку

 

з англійської мови

 

у 5-му класі

 

по темі: Орієнтація на вулиці

 

 

Тема: Орієнтація на вулиці.

 

Підтема: Ситуація: “Як пройти до..?”

 

Цілі:

 

Практична: систематизувати вивчений матеріал, перевірити рівень знань

 

Освітня: сформувати уявлення учнів про сучасне англійське місто.

 

Розвиваюча: розвивати культуру спілкування в ситуації “Як пройти..?”

 

Виховна: виховувати почуття поваги до літніх людей, ввічливості при

спілкуванні.

 

Тип уроку: Підсумковий.

 

Вид уроку: Гра.

 

Обладнання уроку: Роздавальний матеріал: картки, картки-схеми, аудіо

касета.

 

План уроку.

 

Організаційний момент.

 

Мовленнева і фонетична зарядки.

 

Вправи на усне мовлення по темі (Task I, VI, VII).

 

Письмові вправи по темі. (Task II, III).

 

Діалогічне мовлення по темі (Task IV, V).

 

Висновки уроку і домашнє завдання.

 

Хід уроку.

 

Teacher: Good morning dear children. I am very glad to see you. Let’s

begin our English lesson. At the beginning answer the questions.

 

T ?P1, P2… 1. How are you?

 

Where do you live?

 

Where are you from?

 

What street do you live in?

 

Звучить запис пісні “Do you speak English”. Учні повторюють постановку

запитання

 

Where are you from?

 

T: А тепер невеличка фонетична розминка. Спочатку ви уважно

прослуховуєте слова, які промовляє диктор, а потім повторюєте ці слова

за диктором.

 

Слова: shop, restaurant, tower, door, train, house, street, building,

car, bus, bicycle, railway station, office, school, hotel, traffic.

 

T: Dear children, today we’ll go to the treasure. Our task is to find

the treasure. You can see a large box on the chair. We have to do a lot

of exercises for finding the treasure. After each exercises the way to

the treasure well be shorter. If we’ll do all exercises we’ll find the

treasure.

 

Наш похід за скарбами буде не простий, але якщо ви згадаєте все, що ми з

вами вивчили, ми обов’язково знайдемо скарб. Після кожної вірно

зробленої вправи, обгортка з великої коробки буде зніматися. Коли ми

виконаємо всі завдання, ми побачимо, що знаходиться на дні великої

магічної коробки.

 

Ну що ж, почали.

 

Let’s start.

 

Task I.

 

Make up the words: All words are divided into two parts. Your task is to

find the end of the words.

 

hur ch

 

post ment

 

pave ground

 

play ad

 

ro office

 

 

 

Task II.

 

Fill in the proverbs.

 

На дошці записані прислів’я, в яких відсутні модальні дієслова.

Завдання: вставити потрібне модальне дієслово.

 

Can, could, may, must, should.

 

Never put of till tomorrow what you … do today.

 

You … eat your cake and have it.

 

You never know what you … do till you try.

 

Between the cup and the lip a morsel … slip.

 

What … be done at any time is done at no time.

 

One … be in two places at once.

 

You … take a horse to the water but you … make him drink.

 

I would if I … but I….

 

Task III.

 

Write the names. Where is the man?

 

Учні отримують карточки. По інструкції учні повинні написати ім’я

кожного чоловічка.

 

Task IV.

 

Situations.

 

Декілька уроків тому учні вивчали діалоги по темі, з допомогою карток

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ