UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваТепло отчого дому (реферат)
Авторdimich
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5868
Скачало160
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

ВИХОВНИЙ ЗАХІД

 

4-А КЛАС

 

Тема: Тепло отчого дому

 

 

Тема: Її життя - сонячний промінь. М. Олійник “Лесина доля”, Леся

Українка “Давня весна”.

 

Мета: Розширити і поглибити знання учнів про велику українську

письменницю і поетесу Лесю Українку. Розвивати вміння сприймати та

аналізувати поетичні твори; вчити відчувати красу художнього слова,

розвивати творчу уяву, фантазію, зв’язне мовлення. Виховувати любов до

рідної мови, її багатства.

 

Обладнання: портрет Лесі Українки, фотографії, вибрані твори Лесі

Українки, “Дерево життя”, запис пісні на слова Лесі Українки.

 

Хід уроку.

 

І.Організація класу до уроку.

 

Повторення раніше вивченого матеріалу.

 

Пригадайте, як називається розділ, над яким ми працюємо на уроках

читання?

 

Із творами яких письменників та поетів ви вже ознайомилися?

 

Над чим працювали на попередньому уроці?

 

Назвіть дійових осіб оповідання.

 

Який Дмитрик?

 

Які стосунки між Дмитриком, Гаврилком і Марійкою?

 

Чи справді Дмитрик повністю підвладний Гаврикові?

 

Кого звинувачує Дмитрик у тому, що сталося?

 

Дуже цінною рисою характеру Дмитрика є самокритичність. Що вирішує

хлопчик у лікарні?

 

Як, на вашу думку, склалася доля Дмитрика?

 

Оцінювання активних учнів.

 

ІІІ. Вивчення нового матеріалу і первинне його закріплення.

 

1.Повідомлення теми і мети уроку.

 

- На сьогоднішньому уроці ми познайомимося із творчістю ще однієї

видатної поетеси України Лесі Українки:

 

У нашім класі на столі

 

Портрет стоїть у рамі.

 

Він всім знайомий –

 

І мені, й татусеві, і мамі.

 

З портрета дивиться на нас

 

Землячка-поетеса.

 

Це гордість нашої землі

 

Нескорена, незламна Леся.

 

- Саме ім’я Леся Українка – наче символ України. Воно викликає в нас

світлі почуття радості від зустрічі з талановитою людиною, яка настільки

любила свій народ, що взяла собі псевдонім Українка. Її життя – сонячний

промінь – так звучить тема сьогоднішнього уроку. На уроці читання ми вже

ознайомилися з її віршами. Сьогодні поглибимо знання про життя і

творчість Лесі Українки. Ви самостійно вдома читали про поетесу і

підготували невеличкі розповіді про її життя. Тому і пропоную працювати

по групах: інформатори, знавці поезії, художники.

 

- Інформатори, коли ви будете розповідати, то не повторювати сказане

попереднім, а додавати нові відомості. А ви, уважно слухайте товаришів і

доповнюйте їхні відповіді.

 

2. Розповіді учнів про Лесю Українку.

 

Яку назву дала Леся своєму першому віршу?

 

3. Доповнення вчителя.

 

Ім’ям Лесі Українки названо вулиці, театри, школи, бібліотеки.

Центральний музей Лесі Українки знаходиться в Києві. Пам’ятники поетесі

споруджено в Києві, Сурамі, Ялті, Луцьку, в одному з міст Канади.

 

Оцінювання учнів, виставлення оцінок!!!

 

Діти, мені приємно, що ви уважно ознайомилися з життям Лесі Українки,

багато чого довідалися про неї.

 

А тепер, оскільки ви працювали вдома зі збірочкою “Вибрані твори” Лесі

Українки, послухаємо, як ви знаєте її поезію. Ви вже читали її вірші в

попередніх класах, може хтось на сьогодні вивчив якийсь інший вірш, який

найкраще сподобався?

 

4. Читання учнями віршів.

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ