UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 12

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваРізнокольорові вірші. А.М’ястківський \"Веселочка\". Е. Горева “Кольоровий віршик”. Т.Коломієць \"Подарунок\" (реферат)
Авторdimich
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3179
Скачало222
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

УРОК ЧИТАННЯ

 

2-В клас

 

ТЕМА. Різнокольорові вірші. А.М’ястківський "Веселочка".

 

Е. Горева “Кольоровий віршик”. Т.Коломієць "Подарунок".

 

МЕТА. Навчити учнів правильно і виразно читати вірші, обґрунтовувати

свої міркування; розвивати допитливість, інтерес до навколишнього

світу, мови; виховувати любов до природи.

 

ОБЛАДНАННЯ. Сигнальні картки кольорів, таблиці, малюнки, ТЗН.

 

ХІД УРОКУ

 

І. Організація класу до уроку.

 

- Добрий день! - кажу, діти, я вам. Доброго здоров’я бажаю гостям,

запрошуючи всіх вас на урок читання. Звати мене Галина Дмитрівна.

 

Сядьте в зручне положення і підніміть руку так, як для відповіді. А тоді

повернемо долоні до мене і постараємось відчути дотик тепла наших рук і

сердець. Я дуже хочу, щоб все найкраще, що йде відомого серця передалось

і вам і ми порозумілися на цьому уроці і в нас залишились приємні

враження. Щиро дякую!

 

ІІ. Актуалізація опорних знань.

 

- Діти, давайте поміркуємо, для чого ми вчимося читати?

 

- Який розділ ви нещодавно почали вивчати? /"Вірші українських поетів"/

 

- Яку красу відображено у віршах? /Красу природи/.

 

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- На сьогоднішньому уроці ми продовжимо знайомитися з кольоровими

віршами. І якщо ми будемо гарно працювати, то в кінці уроку ви

зможете:

 

- гарно читати вірші;

 

- вміти їх аналізувати;

 

- бачити красу природи.

 

ІV. Сприйняття та осмислення нового матеріалу.

 

- Світ довкола нас, і наша мова багата на барви!

 

- Які кольори ви знаєте? Скільки їх є? /Мільйон і більше/.

 

- Кожний художник повинен знати і розрізняти кольори. Ви сьогодні також

будете художниками, але особливими, тому, що будете малювати картини

своєю уявою, фантазією, словами.

 

1. Читання деформованих слів.

 

- Діти, коли я йшла до вас на урок, то хотіла зробити його дуже гарним

і цікавим. Але по дорозі мене зустрів весняний вітерець і всі слова, які

я несла до вас, він порозкидав. То ж допоможіть мені прочитати слова,

які означають назви кольорів.

 

чевройни йнтиблаки

 

жеоравийн нйіси

 

тийжов тофіовийле

 

зеенйил

 

/Діти читають слова. Поряд з прочитаним словом прикріплюється відповідна

смужка кольорового паперу/.

 

2. Відгадування загадки.

 

То хто знайомим дітям всім,

 

Та ніхто не йде по ній.

 

має міст аж 7 шарів із веселих кольорів.

 

Сонце сяє - міст палає,

 

Зайде сонце - він зникає,

 

Що за диво - хто вгадає ? /Веселка/.

 

Складання сенкану.

 

1. Веселка.

 

2. Барвиста, кольорова.

 

3. Засвітилась, виблискує, виграє.

 

4. Одне з див світу.

 

5. Райдуга.

 

Почнемо із семиколірного вірша А. М’ястківського "Веселочка".

 

4. Опрацювання вірша А.М’ястківського "Веселочка"

 

а) виразне читання вірша вчителем.

 

Послухайте вірш і скажіть, які кольори веселки згадав автор.

 

(Жовтий, блакитний, синій).

 

б) словникова робота.

 

- Діти, доберіть синонім до слова “блакитний”.

 

в) повторне читання вірша учнями мовчки.

 

- Як ви розумієте вислів: " упаду між дубів..." ?

 

г) читання "луною".

 

д) вибіркове читання.

 

- Прочитайте, якими барвами веселочка прикрасила жито, траву, небо,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ