UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПодорож до лісу (реферат)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3555
Скачало391
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

 

конспект уроку з математики

 

 

 

Мета. Закріпити вміння порівнювати за кількістю сукупності предметів

через накладання, поняття один – багато; лічбу до дво, уміння знаходити

відповідність між кількістю предметів та цифрами 1 і 2, учити розрізняти

геометричні фігури, визначити форму за описом, знаходити відповідні

форми на заданих предметах (круг, квадрат, трикутник) удосконалювати

вміння порівнювати предмети за довжиною та шириною; учити розрізняти

просторові напрямки діяти за вказівною, сприймаючи сигнал різними

аналізаторами (зоровими, слуховими, на дотик); розвивати логічне

мислення. Виховувати організованість, доброзичливість.

 

Матеріал до заняття: три будиночки на підставках з віконцями у вигнилі

геометричних фігур синього круга, земного трикутника, червоного

квадрата. Зображення струмка і річки. Зображення двох містків (довшого і

коротшого). Цифри 1:2. Будиночки із прорізами, а до них широкі і вузькі

двері (за кількістю дітей). Зайчатка за кількістю будиночків. Квіти за

кількістю дітей. Пелюсточки до квітів. Метелики за кількістю квітів.

Звірята: лисичка, зайчик, ведмідь. Загадки. Дві великі квітки з цифрами

1 і 2. Дві таці з одним і двома кубиками, накритими серветками. Дві

картки з однією та двома кранами. Труба.

 

Хід заняття.

 

Вихователь. Діти, сьогодні ми з вами вирішимо у подорож до лісу. Маємо

бути дуже уважними, щоб ніхто не заблукав. Але ж, дивіться, хто ту є?

Виявляється, це звірята: зайчик, лисичка і ведмедик. Одначе вони чомусь

сумні.

 

Що сталося звірятка?

 

Вони просять нас допомогти знайти їхні хатки, бо оселі такі схожі, що їх

важко розрізнити. Ми це зможемо зробити, відгадавши загадки. Давайте

подивимось, яку ж загадку треба відгадати, щоб допомогти лисичці. Це

загадка про геометричну фігуру. Ось послухаймо уважно:

 

“Ні кутів, ні сторін зовсім він не має. А тому ми його.. (кругом

називаєм).

 

Так, це круг. Що ж це дає? А віконце таке є. Подивіться й ви, малята, де

з віконцем круглим хата?

 

Он вона! (показують)

 

Якою вона кольору?

 

Синього.

 

Правильно. Ну, коли взялись допомагати, проведемо лиску аж до хати. Тож

дивіться, о лісок, а за ним тече струмок. А в струмку вода холодна.

Можна замочити ноги. Ми його перестрибнемо. Потім далі всі підемо.

 

Діти (одне по одному) перестрибують струмок і разом з вихователями

підходять до хатки з круглим віконцем.

 

Ось хатинка лисички.

 

Лисичка. Дякую я вам, малята.

 

Що привели аж до хати

 

До побачення, ідіть!

 

Інших звірам поможіть.

 

Діти. До побачення, лисичко!

 

Вихователь. Ну, що малята, підемо іншим звірам допомагати?

 

Підійдемо до струмочка й кожен зробить по стрибочку. Зачекалось

зайчатко, щоб шукали його хатку.

 

Ну, загадуй нам загадку, розшукаєм твою хатку.

 

Загадка. “Він не круг, і не квадрат, не прямокутник: має тільки три

кути, звуть його. .. (трикутник) .

 

Подивіться знов, малята, де з таким віконцем хата?

 

Он вона (Показують)

 

Якого вона кольору?

 

Зеленого.

 

Правильно. Що ж, взялись допомагати – проведем зайча до хати. Ми

зайчатко повели і до річки підійшли. Але як нам тут вчинити, щоб і ніг

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ