UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваРозвиток творчого мислення на уроках математики (реферат)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3561
Скачало825
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

РОЗВИТОК ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ

 

НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ

 

 

 

Під час проведення нестандартних уроків спостерігається велика

зацікавленість учнів, вони активні, збуджені, працюють із задоволенням

де мають змогу заробити і витратити власний капітал, це урок –

міні-модель сучасного життя і без знань відсотків та їх застосування не

обійтись. Тому ми бачимо і мотиваційний бік цього уроку. Під час

підведення підсумків я відзначаю не тільки командну роботу певної групи

учнів, але й індивідуальні відповіді.

 

Досвід роботи показує, що для поліпшення розуміння, закріплення та

відтворення інформації доцільно проводити такі уроки як: урок-змагання;

урок-вікторина, урок- “круглий стіл”; урок-гра, інтегровані уроки та ін.

Щоб зацікавленість учнів до вивчення математики не знижувалась, доречно

систематично проводити ігри з використанням інтерактивних технологій.

 

Так у 9 класі практикую проведення уроків-змагання під час узагальнення

і систематизації знань учнів з певної теми. Наприклад, урок узагальнення

і систематизації знань за темою “Числові послідовності”. Клас поділено

на три команди: “Трикутник”, “Квадрат”, “Коло”.

 

Актуалізація опорних знань учнів (міні-іспит) – у формі змагання між

трьома командами. Кожна з команд задає другим командам по два питання;

за правильну відповідь – плюс 1 бал, за неправильну – мінус 1 бал.

 

Математичне лото. Кожній з команд пропонується завдання, яке складається

дев’яти задач. До них додається стільки ж (квадратних) карток, на яких

записані відповіді. Номер ставиться на тому боці картки, на якому

записана відповідь. На зворотному боці картки написана частина

висловлювання про математику.

 

Захист творчих робіт капітана команд.

 

Підсумок уроку.

 

Така організація учбової діяльності на уроці дає можливість реалізувати

принципи диференціації навчання, оскільки гарантує участь кожного учня

на тому чи іншому етапі уроку. Так, учні з низьким рівнем навчальним

здібностей

 

16 листопада 2004 року

 

Математика

 

5 клас

 

Тема. Розв’язування задач і вправ.

 

Мета. Повторити відомості про геометричні фігури, одиниці міри часу,

округлення, навчити учнів застосувати знання здобуті на уроках музики і

співів, розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, спостережливість;

виховувати цікавість до математики; сприяти усвідомленню того, що

математика засіб оволодіння іншими навчальними предметами.

 

Тип уроку: інтегрований.

 

Обладнання. Портрет А.Б.Солов’яненка, вислови: “Математика – пісня

розуму” О.Казанцев, “Знайомство з істинним талантом завжди дає відчуття

радості”, М.Аксакова, роздавальний матеріал; кросворди, програвач,

плакати.

 

Хід уроку:

 

І.Організаційна частина:

 

привітання з учнями;

 

перевірка готовності учнів до уроку;

 

перевірка присутності учнів на уроці.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

Розв’яжи рівняння:

 

а) 75+х=149; І група Скільки місяців має рік?

 

х=149-75;

 

х=74

 

б) 243+х=124; ІІ група Скільки днів має місяць?

 

х=243-124;

 

х=119

 

в) х-438=123; ІІІ група Перетворіть у вказані

 

х=123+438; одиниці вимірювання

 

х=561 3 роки =... міс.;

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ