UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУрок в молодших класах: буква [Б] (реферат)
АвторPetya
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1611
Скачало230
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат на тему:

 

Урок в молодших класах: буква [Б]

 

Мета. Вчити правильно каліграфічно писати велику букву Б, зіставляти

схоже й відмінне у її елементах з іншими буквами, з’єднувати її в склади

та слова. Розвивати спостережливість, увагу, дрібні м'язи пальчиків.

Виховувати бережливе ставлення до природи, прищеплювати любов до

рідної землі.

 

Обладнання. Малюнки материків, тварин, картки з друкованими і

рукописними літерами, магнітофонні записи, слайди.

 

Хід уроку

 

1. Організаційний момент.

 

Всі за парти ми сідаєм,

 

До роботи приступаєм.

 

Щоб помилок уникати,

 

Треба пильність розвивати.

 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

Діти, сьогодні ми з вами відправимося у подорож материками нашої

планети Земля. На планеті є суша і вода. Частини суші — материки.

Вода — моря, океани, річки. Ви дізнаєтесь багато цікавого. Щоб побувати

в мальовничих куточках нашої планети, потрібно чітко відповідати на

запитання, бути уважними, гарно, каліграфічно і без помилок писати.

 

Перевіримо, чи все у вас готове. Молодці, а тепер — в дорогу, будьте

уважні, ніхто не повинен залишитися.

 

Діти, а хто знає, на якому материку ми живемо? Так, цей материк

називається Євразія.

 

Для того, щоб ми змогли побувати й на інших материках, потрібно виконати

певні завдання.

 

Як називається наша країна? У нашій країні є багато цікавого, ми

побуваємо в одному з мальовничих куточків, а ви скажете, де саме.

 

Сопілка.

 

Робота з таблицею — лісок.

 

Звуко-буквений аналіз слів-відгадок.

 

От зайшли ми у лісок і назбирали там грибів, але це чарівні гриби, тут

якийсь шифр.

 

Гриб

 

Підберіть схему до цього слова.------о---- = о------о

 

Це слово зі звуком [б].

 

Червонясту шубу має,

 

По гілках швидко стрибає.

 

Хоч мала вона на зріст,

 

Та великий має хвіст. (Білка)

 

Якою буквою позначається звук [б]? Який звук спільний у цих словах?

 

3.Повторення вивченого.

 

Письмо букви «бе».

 

б) Буквений диктант. А, у, Л, м, 3, г.

 

Для того, щоб відправитися далі, вам потрібно (пригадати, як пишуться

букви. сформований текст.

 

Подумайте, як правильно побудувати речення. Ми зайшли у ліс, побачили

кого? (Білку). А де ж вона живе?

 

Пригадайте, як правильно з'єднувати букви, і запишіть речення у зошити.

Запис речення.

 

Дупло білки у дубі.

 

Фізкультхвилинка.

 

Настав час відпочити. «Гра на піаніно».

 

Приготуйте ваші руки -

 

Чарівні хай зринуть звуки,

 

Звуки Баха, звуки Ліста.

 

Уявіть, ви — піаністи.

 

Ваші пальці мов спішать

 

Бо по клавішах біжать.

 

Раз і два, і три підряд,

 

Тільки з музикою в лад.

 

Яку тварину ви побачили у лісі? (Білочку). В Україні, у лісах живе

багато звірів, серед них бобер, борсук, бурий ведмідь. Я не випадково

назвала саме ці слова. Який звук ви чуєте частіше? ([б])

 

4. Вивчення нового матеріалу.

 

Сьогодні ви будете вчитися писати велику букву Б. А навіщо вміти писати

великі букви?

 

Пояснення. На що схожа ця буква?

 

«Бе» з чималим черевком

 

В кепці з довгим козирком.

 

Пояснення. Буква «Бе» складається з трьох елементів. Два перших нам

знайомі з великих писаних букв П, Т, Г. Третій елемент зустрічали з

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ