UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва“Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)” (реферат)
АвторPetya
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3151
Скачало341
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат на тему:

 

“Урок: Органи чуття. Гігієна органів чуття.(З клас)”

 

Тема. Органи чуття. Гігієна органів чуття.

 

Мета. Формувати уявлення про органи чуття та їхню роль у житті людини,

прищеплювати санітарно-гігієнічні навички догляду за органами чуття,

розвивати зв'язне мовлення, прищеплювати навички рефлексії. Виховувати

старанність, почуття відповідальності.

 

Навчально-дидактичне забезпечення уроку: кольорові картки для кожного

учня, таблиці, схеми з теми «Органи чуття», непрозорі мішечки з різними

предметами, інструктажі щодо організації роботи в малих групах, тестові

завдання для кожного учня, лимон, предметні малюнки, сюжетні малюнки за

темою «Пори року», бейджики з надписами «Лідер», «Швидка допомога».

 

Хід уроку

 

І. Організація класу

 

Учитель. Привітайте гостей, що до нас завітали. Хочу чути, чого б ви

усім побажали.

 

Діти. Всім присутнім здоров'я ми зичим й добра. Учитель. А тепер до

роботи приступати пора

 

II. Підсумок фенологічних спостережень

 

— Наш урок розпочнемо з підсумку спостережень за природою (фенологічних

спостережень). Погляньте на ілюстрації і виберіть ту, що відповідає

нинішній порі року. Назвіть цю пору.

 

— Як змінюється природа з приходом весни? Що відбувається з рослинами?

 

— Які зміни відбуваються з приходом весни в житті звірів, птахів?

 

— Які птахи вже повернулися з вирію?

 

— Що ви можете повідомити про весняний день?

 

— Як змінюється висота сонця, температура повітря?

 

— Підніміть руку ті, кому подобається весна. Чим вона вам подобається?

 

— Які роботи весною виконують дорослі?

 

III. Мотивація навчальної діяльності учнів

 

— Пройде зовсім небагато часу, заквітують сади, щоб порадувати нас потім

своїми дарами.

 

— Що я тримаю в руці? (Яблуко) Яке воно за кольором? Яке воно за формою?

Яке яблуко за розміром? Яке яблуко на смак? Що вам допомогло дізнатись,

що яблуко кругле, зелене, невеличке? (Очі) Який ваш орган допоміг вам

дізнатись, що воно солодке? (Язик)

 

Звучить музика.

 

— Чим наповнився наш клас? Що змінилося в класі? (У класі залунала

музика.)

 

— Який ваш орган допоміг вам почути цю музику? (Вуха)

 

— Піп тепер я тримаю в руках? (Парфуми)

 

— Навіщо їх використовують? (Щобгарно пахнути.)

 

— Який орган допомагає нам вловити запахи? (Ніс)

 

— Повторіть, будь ласка, які ж органи допомогли вам побачити яблуко,

відчути його смак, почути музику, відчути аромат парфумів.

 

Діти називають, а вчитель на дошці закріплює картки зі словами «Очі.

Ніс. Вуха. Язик».

 

— Поміркуйте і скажіть, яким було б наше життя, якби ми не могли

відчувати смаку їжі, чути чарівних звуків музики, вдихати аромати

квітів, бачити своїх однокласників, маму, тата? (Життя було б сірим,

зубожілим, безликим, убогим, позбавленим радості.) То яка ж роль

відводиться нашим очам, вухам, носику, язичку?

 

IV. Оголошення, представлення теми та очікуваних результатів

 

— Всі перелічені вами органи називають органами чуття. Учитель

прикріплює табличку з написом «Органи чуття (5)».

 

— Зверніть увагу на цифру 5. Вона означає, що в людини 5 органів чуття.

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ