UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 12

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУрок з французької мови: “День народження” (реферат)
АвторPetya
РозділІноземна мова, реферати англійською, німецькою
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2446
Скачало294
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат на тему:

 

Урок з французької мови: “День народження”

 

Тема: НС "День народження"

 

Мета:

 

Освітня: Формування навиків використання раніше вивчених ЛО і

 

МФ в нових ситуаціях.

 

Автоматизація вживання МФ Quel age as-tu? J'ai 6 (7) ans.

 

Використання нових ЛО в раніше вивчених структурах.

 

Формування навичок групової роботи.

 

Розливальна: Розвивати мовні догадки з опорою на роздавальні картки.

 

 

 

Виховна: Виховання правил хорошого тону.

 

 

 

 

 

Тип уроку: Формування мовленнєвих вмінь і навичок.

 

Обладнання: маски тварин, макети Еріка та Каролін,

предметні малюнки, роздавальні картки, алфавіт.

 

Хід уроку:

 

І. Початок уроку.

 

Привітання вчителя: "Bonjour, mes enfants!"

 

Enf. : " Bonjour, madame.

 

Рифмівка: 1, 2, 3,

 

sans bruit, assieds-toi!

 

Enfant, silence!

 

La lecon de francais commence. (Сідають)

 

M. : Mettez les mains comme ca. Commencons travailler !

 

M. : Combient etes-vous?

 

E1, E2, E3... 1,2, 3,4... (кожен учень називає свою цифру)

 

M. : Qui est-absent?

 

E1 : Marie et Frederic sont absents.

 

M. : Pourqoi?

 

E1: Marie est malade.

 

M.: Et Frederik, comme toujours!

 

II. Фонетична мовна зарядка.

 

M.: Appellez Frederic!

 

Enf.: Frederic ric-ric

 

Ric-rac-roc

 

Ou es-tu, le petit coq? Fr.: Ку-ку-рі-ку!

 

Enf.: Ou es-tu?

 

Fr.: (з-під стола): Je suis ici. Sous la table, (вилазить)

 

Enf.: Ric-rac-roc, voici un petit coq.

 

Ric-rac-roc, bonjour, un petit coq!

 

Fr.: Bonjour ! C'est moi, le petit coq,

 

I я допоможу провести урок,

 

M.: Frederic, c'est la lecon de francais et il faut parler en francais.

Fr.: En francais? D'accord! Ric-rac-roc!

 

(Діти одягають маски)

 

Fr.: Pas des enfants! Quelle lecon? Ce sont les animaux et les oiseaux

comme moi.

 

III. Оголошення теми та мети уроку.

 

M.: Oh-la-la! Que faire? Що ж ти наробив? Ми з дітьми маємо сьогодні

багато роботи:

 

Повторити назви тварин та птахів.

 

Повторити слова та вирази по темі “День народження”.

 

Продовжити вивчати слова з цієї теми.

 

Fr.: Тепер Ви заговорили по-українськи? Непорядок!

 

М.: Я виправлюсь! А ти запитай у цих звіряток, що з'явились

 

замість дітей, чи вони запам'ятали, що треба робити сьогодні на

 

уроці.

 

Fr.: Що будемо робити?

 

E1: Повторювати назви тварин та птахів.

 

E2: Повторювати слова і вирази про день народження.

 

E3: Вчитися нових слів.

 

М.: О, звірі вміють говорити так, як наш Фредерік. Браво! А може

 

ви і по-французьки заговорите?

 

IV. Автоматизація ЛО, що означають назви тварин та птахів.

 

М. : (звертається до кожного учня): Qui es-tu?

 

E1: Je suis une sourie.

 

E2: Je suis ...

 

Fr.: Ils sont des invites. Ils sont des invites a l'anniversaire.

 

M.: A l'anniversaire? Qui a l'anniversaire aujoud'hui?

 

(до кожного учня)Quel age as-tu?

 

Fr.: J’ai 6 ans.

 

Ouliana: J'ai 7 ans. Aujourd'hui c'est mon anniversaire.

 

M.: C'est ton anniversaire aujourd'hui? Fellicitons! Levez-vous!

(співають поздоровлення по-французьки і по-англійськи)

 

V. Введення нової лексики.

 

ЛО un cadeau.

 

M.: Раз в Уляни день народження, а ви запрошені, то ви, напевно,

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ