UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваМатематичний “КВК\": Вправи на закріплення таблиць множення і ділення. Складання і розв\'язування рівнянь. Задачі на знаходження третього доданка
АвторPetya
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2333
Скачало501
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат на тему:

 

“Математичний “КВК": Вправи на закріплення таблиць множення і ділення.

Складання і розв'язування рівнянь. Задачі на знаходження третього

доданка.”

 

Мета. Закріплювати навички табличного множення і ділення. Узагальнювати

вміння розв'язувати рівняння; вправляти у розв'язуванні задач на

знаходження третього доданка. Розвивати мислення, кмітливість,

оперативність у виконанні математичних завдань. Виховувати

згуртованість, вміння працювати колективно.

 

Обладнання. Переносна дошка для запису рахунку, емблеми для команд,

пісочний годинник, конверти із завданнями, плакати вболівальників: „Так

тримати", „Не вішати носа", „Молодці", „Вперед" та інші, музичний

супровід, призи переможцям.

 

Хід уроку

 

У святково прикрашеному класі попереду розміщено два столи для команд.

Збоку висить переносна дошка для записів рахунку.

 

„Посмішка" „Сонечко"

 

1 завдання

 

 

 

II завдання

 

 

 

Всього

 

 

 

III завдання

 

 

 

Всього

 

 

 

IV завдання

 

 

 

іт.д.

 

 

 

Всього

 

 

 

Парти вболівальників відсунені від столів команд; позаду розміщені

стільці для гостей. На урок запрошено батьків, вчителів, учнів

паралельного класу. Окремий стіл призначено для журі, у склад якого

входять завуч, педорганізатор, батьки.

 

Учнів класу вчитель ділить на дві групи, з числа яких вибирає дві

команди гравців по 6 чоловік. Кожна команда займає місце за своїм столом

і обирає капітана. Діти вибирають назву команди і дістають емблеми. (Всю

організаційну роботу бажано зробити до початку уроку.)

 

1. Контроль, корекція і закріплення знань

 

Перевірка домашнього завдання. До прикладів 474 вчитель записує на дошці

відповіді, вставляючи поміж них зайві числа (половина прикладів для

першої команди, половина — для другої).

 

Двоє представників від команд виходять до дошки із виконаними домашніми

завданнями і підкреслюють правильні відповіді. При перевірці задачі 473

команди дістають завдання змінити перше число умови так, щоб відповідь

вийшла більшою (І команда); меншою (II команда). Журі оцінює швидкість і

правильність роботи, отримані бали заносяться в таблицю. (Після

виконання кожного із завдань журі оголошують результати.)

 

Завдання для опитування

 

На дошці заготовлено завдання для двох учнів — представників кожної

команди.

 

Усні обчислення

 

а) Математичний диктант

 

Учитель зачитує вирази, команди і вболівальники записують у зошитах лише

відповіді. Представник кожної команди виконує це завдання на звороті

дошки, після чого відповіді перевіряються і оцінюються журі.

 

• Добуток чисел 6 І 8 збільшити на 42.

 

• Додали 7 разів по 6. Скільки отримали?

 

• Добуток чисел 6 і 5 доповнити до 48.

 

• Ділене 25, дільник — різниця чисел 53 і 48. Записати частку.

 

• На скільки годин третина доби більша, ніж: 1 година?

 

• Від шнура завдовжки 2 м відрізали 3 дм. Записати довжину решти

шнура.

 

б) „Ланцюжки".

 

Команда мовчки обчислює ланцюжок за час, відміряний пісочним годинником.

Представник команди записує кінцеву відповідь у порожній квадратик.

Перемагає та команда, яка вклалася в час і записала правильну відповідь.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ