UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКонспект комплексного заняття : \"У гості до мами хмаринки\" (реферат)
Авторdimich
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3596
Скачало257
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Конспект комплексного заняття у дошкільному закладі (розвитку мови,

рідної природи, математики, художньої літератури): “У гості до мами

хмаринки”

 

Мета: дати дітям доступні знання про воду, про те, що вона потрібна і

людям і тваринкам і рослинам. Вода може бути чиста, прозора, брудна,

холодна і гаряча, сніг і лід це теж вода. Викликати у дітей бажання

розповідати про воду, збагачувати мову дітей з допомогою віршів,

козак-інсценівок, дослідницьких ігор з водою. Вчити слухати невеликі за

змістом оповідання та відповідати на запитання вихователя. Розвивати

уяву, фантазію, закріпити кольори. Виховувати повагу і бережливе

ставлення до води.

 

Попередня робота: бесіди з дітьми про воду і потребу для всіх живих

організмів; розглядання картин про різні пори року, вивчення віршів,

закріплення потішок, розучування гри-хороводу “Дружать дощик і

Краплинка”, народної гри “Іванку-товаришу”.

 

Матеріал: казка про маму Хмаринку, картинки із зображенням 4 пір року,

виготовлені персонажі до казки (Хмаринка, Краплинка. Капітошка),

атрибути до гри “З якої гілочки листочок?”; оповідання В.Сухомлинського

“Як хлопчик хотів приголубити сніжинку”; магнітофонний запис звуків дощу

та пісні Капітошки.

 

Хід заняття

 

Діти вітаються в колі один з одним та гостями.

 

Вихователь: Ви любите слухати казки? От сьогодні я вам розповім дуже

цікаву казку, але хочу, щоб ви мені допомагали. Добре?

 

- Жила була на світі одна пречудова мама. А звали її Хмаринка. Вона жила

високо-високо в небі. Ось там (Показує на прибрану шарму, з-за неї

випливає мама Хмаринка). Хмаринка ця була дуже працьовита і любила все

довкола поливати. Коли приходило літо, її з нетерпінням чекали в гості.

(Вивішує картинку “літо”). І тоді Хмаринка пропливала над садами,

городами, полями. А там, де вона з’являлася, йшов теплий дощик. Особливо

вона любила поливати квіти.

 

Як ви думаєте, чому? (Відповіді дітей).

 

А зараз, заплющіть очка і уявіть собі, що зараз літо. (Звучить

магнітофонний запис звуку дощу). Діти розповідають свої враження про

почуте.

 

Д/г “Сплети віночок” (подув літній вітерець і розгубились квіточки з

віночків).

 

Завдання: скласти віночок і назвати якого кольору квіти на ньому.

 

Вихователь: Та ось літо закінчилося. Подув прохолодний вітер, з дерев

почали опадати листочки.

 

Яка пора року прийшла після літа? (показує картинку “осінь”). Відповідь

дітей.

 

Хмарка пропливала над лісом і поливала його осіннім дощиком. А в лісі

після дощику що росте?... (гриби).

 

А зараз я пропоную вам послухати уривок з вірша О.Олеся “Ой навіщо мені

листя?”

 

Ой навіщо мені листя,

 

Коли вже іде зима,

 

Коли холодно вже стало

 

І пташок ніде нема.

 

Діти, а де поділися пташки? (Відповіді дітей).

 

Завдання: пригадати і назвати птахів. Які залишалися в нас зимувати.

 

А як готуються дерева до зими? (Варіанти відповідей дітей).

 

Д/г “З якого дерева листочок?” (кленові, березові, вербові)

 

Молодці. Справились з завданням.

 

Вихователь: Нарешті прийшла зима (картинка “зима”)

 

Ви любите зиму? Без чого не буває зими?

 

В які ігри ми взимку можемо гратися на вулиці? (Відповіді дітей)

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ