UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗакріплення та узагальнення знань про слова, які означають назви предметів (реферат)
Авторdimich
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2726
Скачало181
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат з педагогіки

 

Урок: Закріплення та узагальнення знань про слова, які означають назви

предметів.

 

Мета: повторити і поглибити знання учнів про слова, які є назвами

предметів; удосконалювати вміння розпізнавати їх серед інших слів,

будувати з ними речення; закріплювати навички написання слів з великої

літери; розширювати словниковий запас учнів, уміння працювати зі

словником; розвивати творчу уяву, навички діалогічного і монологічного

мовлення; виховувати любов та бережне ставлення до природи рідного краю.

 

Обладнання: малюнки із зображенням тваринок - учнів Лісової школи, Сови

- вчительки та двох сорок - лісових поштарів; штучна ялинка; загадки;

словники "Словникова скарбничка"; лист, який надійшов від Сови; книга

порад для учнів Лісової школи; сторінки з правилами, які вкладаються у

цю книгу по ходу уроку; маски сорок, що їх використовують учні,

складаючи діалог - підсумок уроку; картки із завданнями для роботи в

групах та індивідуальної роботи.

 

Хід уроку

 

I. Організація учнів до уроку.

 

Пролунав дзвінок, Щоб почути у кінці,

 

Починається урок. Що у нашім другім класі

 

Будем працювать старанно, Дітки - просто молодці!

 

II. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- Діти, пригадуєте, на святі Букварика ми подружилися з учнями Лісової

школи та їхньою мудрою вчителькою Совою? І сподобалися, мабуть, їм, бо

дехто навіть був гостем на нашому уроці. А лісові поштарі-сороки

принесли нам цього листа. Що ж у ньому? Прочитаємо? Ось такий лист.

(Зачитується лист.)

 

- Але у нас зараз урок рідної мови, нам потрібно повторити все, що ми

вивчили про слова - назви предметів.

 

Що ж тоді робити? Відмовити Сові?

 

Давайте зробимо так: закріпимо наші знання про іменники і створимо

казкову книгу, в яку протягом уроку будемо вкладати сторінки з порадами.

Вони допоможуть звірятам вивчати рідну мову в Лісовій школі. А після

закінчення уроку відішлемо цю казкову книгу Сові!

 

- Згідні? Отже, до роботи.

 

III. Узагальнення і систематизація знань.

 

1. Каліграфічна хвилинка.

 

- Відкрийте зошити і запишіть дату.

 

- У наступному рядку запишіть каліграфічне такі з'єднання букв.

 

іл ве ць ак

 

- Пригадайте звірят-учнів Лісової школи, у назвах яких є такі

буквосполучення. Запишіть їх каліграфічне.

 

Білка, ведмідь, заєць, їжак.

 

- Якого правила ми дотримувалися, пишучи слова?

 

Це і буде перша сторінка, перше правило для звірят Лісової школи.

 

Пишіть каліграфічно!

 

Граматичне завдання.

 

- Що об'єднує ці слова? (Усі назви тварин у лісі належать до іменників

і відповідають на питання хто?)

 

- До яких ще іменників, крім назв тварин, ставимо питання хто?

 

- На яке ще питання відповідають іменники? (Що? )

 

- То які слова відносимо до іменників? (Відповіді учнів.)

 

2. Малюнковий диктант.

 

- Яка пора року зараз хазяйнує?

 

- Як ви гадаєте, чи працює у цю пору Лісова школа? Чому?

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ