UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПисьмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел (реферат)
Авторdimich
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4109
Скачало348
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат з математики

 

Урок: Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.

 

 

Тема уроку: Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.

 

Мета уроку: Ознайомлення учнів із прийомами письмового додавання і

віднімання багатоцифрових чисел у межах мільйона, розвивати вміння

розв’язувати задачі та рівняння, виховувати акуратність в роботі, любов

до природи.

 

Обладнання: дидактичні іграшки, конверти із завданнями, схеми для

усного рахунку, малюнки,

 

Тип уроку: урок-гра “Що? Де? Коли?

 

Хід уроку

 

І. Організація класу до роботи.

 

Починаємо наш урок математики девізом:

 

“Щоб добре знати, и будемо міркувати, а також рахувати, задачі вирішати,

свій розум розвивати”.

 

Урок сьогодні незвичайний. Уро-гра “Що? Де? Коли?

 

Зараз ви – знавці. Проти вас грають ваші давні друзі, Ось вони всі тут!

 

Хоча ваші друзі мовчазні, не розмовляють вголос та вони теж кмітливі,

винахідливі і дуже великі “чомусики”. Розбираються не тільки в музиці,

але і в поезії, математиці, не вірите?

 

Давайте пересвідчимось! Вони задаватимуть нам питання, а ми шукатимемо

правильні відповіді на них. Завдання для с – це задачі, приклади. А

переможці, звичайно, отримають нагороди.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

Проти знавців 4-Б класу грає Ведмедик Мишко. Він першим надіслав своє

запитання. (Беру конверт, читаю).

 

Шановні знавці! Прочитайте вираз, який ви склали, виконуючи домашнє

завдання? (№315). (К-в:10); 200-180:10 200-18=182.

 

Зачитайте, як розв’язали його.

 

Прочитайте приклад з найбільшою відповіддю? (854-126=728).

 

Молодці! Впорались із завданням.

 

Результат 1:0, на користь знавців.

 

ІІІ. Усний рахунок.

 

А тепер проти вас грає Песик Бровко. (Читаю).

 

Дорогі знавці! А чи знаєте ви скільки років живе слон?

 

Яка довжина синього кита? Ви дізнаєтесь про це, коли порахуєте усно.

 

1)

 

2)

 

Сьогодні нашим гостям зовсім кепсько. Знавці у 40Б класі підготовлені

добре. Результат 2:0.

 

ІV. Обчисліть приклади.

 

- До гри запрошує мишка Шкряботушка. (Беру конверт. Читаю).

 

Обчисліть приклади.

 

І ряд ІІ ряд

 

527 581 7

 

х 6

 

1 учень – 252 2 учень – 103

 

95

 

 

835 5 483

 

х 6

 

Рахунок 3:0

 

V. Опрацювання нового матеріалу.

 

Підготовка до вивчення нового матеріалу.

 

А тепер слова просить Мавпочка.

 

Увага на дошку!

 

Виписати багатоцифрові числа.

 

345 4056 3002

 

56789 222 5090

 

88880 1111 112

 

344444 60000 8000

 

 

 

Одне з них розкласти на суму розрядних чисел.

 

5090 = 5000 + 90.

 

Молодці! Рахунок 4:0

 

Вивчення нового матеріалу.

 

Сьогодні ми з вами повинні ознобитися із прийомами додавання і

віднімання багатоцифрових чисел, розв’язувати задачі і рівняння.

 

До гри вступає П’ятачок.

 

(Беру конверт. Читаю).

 

а) – Пропоную вам ознайомитися із додаванням і віднімання багатоцифрових

чисел за підручником ст. 51 № 318, 310.

 

Рахунок збільшується на користь знатоків 5:0.

 

б) Фізкультхвилинка.

 

В гру вступає лялька Барбі.

 

Вона пропонує музичну паузу.

 

Первинне закріплення вивченого матеріалу.

 

Я з радістю повідомляю, що попереду знавці 4-Б класу. Так, тримати.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ