UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваДілення на 1. Ділення рівних чисел. Розв’язування задач на різницеве порівняння двох часток (реферат)
Авторdimich
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось8571
Скачало493
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат з математики

 

Ділення на 1. Ділення рівних чисел. Розв’язування задач на різницеве

порівняння двох часток. (Конспект уроку з математики)

 

Тема: Ділення на 1. Ділення рівних чисел. Розв’язування задач на

різницеве порівняння двох часток.

 

Мета: Ознайомити учнів із випадками ділення числа на одиницю та ділення

рівних чисел; формувати навички правильного, свідомого читання вголос;

розвивати пам’ять, увагу, вміння учнів розв’язувати задачі на

порівняння; виховувати інтерес до математики, усвідомлення ставлення до

навчання.

 

Обладнання: картки для дидактичної гри “Блискавка”, зображення Палацу,

Чарівних Казок, Баби Яги, Лисички, Попелюшки, Буратіно, Незнайко.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

Всі сідайте тихо діти,

 

Домовляймось не шуміти,

 

Руку гарно піднімати,

 

На уроці не дрімати,

 

А знання мерщій хапати.

 

Щоб не було нам мороки –

 

Всі готові до уроку?

 

Тож гаразд, часу не гаймо

 

І уроку вже починаймо.

 

ІІ. Повідомлення теми і мотивація навчальної діяльності.

 

До нас на урок завітала гостя. Відгадайте, хто вона. Розшифруйте числа

від найменшого до найбільшого.

 

к с и л и ч а

 

72 36 54 18 27 63 81

 

Хто це? (Лисичка)

 

Лисичка запрошує нас з собою до Палацу Чарівних Казок. Допоможемо їй

подали перешкоди.

 

2. Повідомлення теми.

 

Сьогодні на уроці ми повторимо випадки множення, коли одним із множників

є число 1 або 0, а також вивчимо і нову тему.

 

ІІІ. Контроль, корекція і закріплення знань.

 

Перевірка домашнього завдання.

 

Перед нами – Море Помилок. Хвилі шепочуть: “діти виконали домашнє

завдання неправильно...” Перевіримо.

 

Міні-підсумок.

 

Усі правильно виконали домашнє завдання. Яка зброя проти помилок?

(Увага, знання, правила)

 

Усна лічба.

 

Дидактична гра “Блискавка”

 

За гратами у підземеллі сидить – відьма, чорт, людоїд. А Баба Яга, щоб

перешкодити нашій подорожі втекла, викликала блискавку. Щоб повернути

Бабу Ягу, розв’яжемо приклади.

 

Перший множник 1; ) , а другий на мить з’являється на блискавці.

 

3, 5, 7; 2, 4, 6

 

При множенні 1 на яке-небудь число, що ми дістанемо у добутку? (те саме

число).

 

Що одержимо при множенні нуля на будь-яке число: (нуль)

 

Як ці правила можна записати у буквенному вигляді? (1*а=а; 0*а=0)

 

Другий множник – 1; 0, а перший на мить з’являється на блискавці.

 

9, 6; 8,10

 

Що ми дістанемо у добутку при множенні будь-якого числа на 1? (Те саме

число).

 

Що одержимо при множенні будь-якого числа на нуль? (Нуль)

 

Як ці правила можна записати у буквенному вигляді? (а*1=а; а*0=0).

 

Правильно! Баба Яга знову за гратами!

 

4. Хвилинка каліграфії.

 

Перед нами – квіткова Галявина. На ній ростуть дуже гарні квіти. Але

вони не прості, а чарівні. Подивіться на одну із них. На цій квіточці

щось написане. Лисичка не знає що це, а може ви знаєте? (Число 5).

 

Давайте розкажемо мишці все, що ми знаємо про число5.

 

Дайте характеристику числу 5. (Число 5 займає п’яту позицію натурального

ряду чисел, просте, має сусідів 4 і 6, ділиться на 1 і саме на себе.

Позначається цифрою 5).

 

З яких елементів складається цифра 5?

 

А зараз відкрийте зошити, запишіть сьогоднішню дату, класна робота.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ