UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75836
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 13

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУрок навчання грамоти (1 клас) (реферат)
Авторdimich
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1740
Скачало212
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат з педагогіки

 

Урок навчання грамоти. (1 клас)

 

Тема. Повторення вивченого про букву «бе», звук [б]. Формування навичок

читання на основі тексту «Великі друзі».

 

Мета. Закріпити знання дітей про звукове значення літери «бе»; формувати

навички читання тексту; розвивати мовлення учнів, логічне мислення,

вміння миттєвого розпізнавання слова як елемента розвитку техніки

читання; виховувати любов і повагу до старших членів родини, потребу

перейматися їхніми клопотами.

 

Тип уроку: урок-гра.

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент

 

1-ий учень

 

Пролунав дзвінок,

 

Починається урок.

 

Працюватиме старанно,

 

Щоб почути у кінці,

 

Що у нашім першім класі

 

Діти — просто молодці!

 

2-ий учень

 

Щоб урок пройшов не марно,

 

Треба сісти рівно, гарно

 

І виконувати те,

 

Про що мова зараз йде.

 

II. Мотивація навчальної діяльності

 

Учитель. Діти, сьогодні я йшла до класу, і мені директор віддала листа,

який надійшов саме нам, учням 1-Б класу (відкриваю конверт і зачитую

листа).

 

Доброго ранку, любі діти!

 

Я квітка-семицвітка.

 

Запрошую вас зі мною навчатись і грати. Для цього ви повинні відірвати

по одній пелюстці і виконувати завдання. А хором промовляти такі слова:

 

«Пелюстку відірвемо,

 

Гуртом усе почнемо».

 

За гарні, чіткі й правильні відповіді я подарую вам маленькі квіточки.

 

Квітка-семицвітка

 

(Закріплюю квітку на маленькій дошці.)

 

III. Актуалізація знань

 

1-а пелюстка (червона)

 

Зі мною будете грати,

 

Знання закріпляти

 

Яку букву вивчали на минулому уроці?

 

Які звуки вона позначає?

 

Назвіть слова, в яких зустрічаються ці звуки.

 

2. Читання складової таблиці (див. додаток № 1, 2)

 

Учні читають диференційовано, самостійно, напівголосно.

 

Робота в парах (1 учень читає, 2 учень слідкує, і навпаки)

 

Читання піраміди

 

б

 

б о

 

б у к

 

б р а т

 

б у к в а

 

б і л и т и

 

б і л и з н а

 

б у б о н и т ь

 

б а с к е т б о л

 

б і б л і о т е к а

 

— Яке слово незрозуміле?

 

— Яке слово найдовше?

 

— Складіть речення зі словом «брат».

 

— Поширте це речення.

 

(Завдання 1-ої пелюстки виконано, найкращі учні одержують маленькі

червоні квіточки.)

 

2-а пелюстка (жовта)

 

Дружно, швидко вимовляй,

 

Чистомовки, скоромовки промовляй!

 

Вправи у виразному й швидкому промовлянні

 

1. Чистомовка

 

Ба Ба, ба, ба — на березі цвіте пер... .

 

Бо Бо, бо, бо —Богдан малює не....

 

Бі Бі, бі, бі — білка грає натру....

 

Бу Бу, бу бу — де ж вона взяла тру... ?

 

Би Би, би, би — у бобра болять зу... .

 

Бе Бе, бе, бе — він побачив те... .

 

2. Конкурс кращого скоромовця Бив баран у барабан,

 

А бобер — у бубон. Натомилися обидва — Більше бити не будуть.

 

(Висновки журі: діти показують результати на цифровому табло,

аргументують.)

 

3. Гра «Комп'ютер» (вивчення нової скоромовки) Бавлять ранньої пори

 

Бобренят старі бобри.

 

(Завдання 2-ої пелюстки виконано, нагородження кращих учнів маленькими

жовтими квіточками.)

 

З - т я пелюстка (помаранчева) Все вивчене пригадай, До слів знов

схему підбирай. Звуко-буквенні вправи

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ