UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЧастини тіла. Структура I have got a (урок)
АвторPetya
РозділІноземна мова, реферати англійською, німецькою
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5649
Скачало419
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок

 

Частини тіла. Структура I have got a … (урок)

 

Мета: Тренувати учнів у вживанні в мов лексики за темою “Частини тіла”

у монологічній мові, закріпити вивчені англійські літери та алфавіт,

вчити учнів читати англійські слова, розвивати навички читання

аудіювання.

 

Підвищувати ефективність засвоєння необхідних знань з теми “Частини

тіла”.

 

Сприяти розвитку допитливості та мислення на уроках англійської мови.

Виховувати та розвивати інтерес учнів до вивчення англійської мови.

 

Обладнання: Алфавіт, роз даткові картки, малюнки для введення нових ЛО,

підручник.

 

Хід уроку.

 

І. Організаційна частина уроку

 

1. Привітання і повідомлення теми і мети уроку.

 

T: Stand still! Good morning!

 

P: Good morning!

 

T: How are you! How are you!

 

P: Fine, thank you!

 

T: Look at the door, look at the window, look at the lamp, and look at

me. Smile! I’m glad to see you.

 

P: We are glad to see you, too.

 

T: Today’s topic is “Parts of the body”. Today you are going to learn

the new words: hair, face, ear (s), nose, and eye (s).

 

ІІ. Основна частина уроку

 

1. Мовна розминка

 

T: Put the words into the correct orders:

 

Have, I, got, a balloon.

 

A toy, have, I, got.

 

Hair, is her, dark.

 

Is dark, my hair.

 

Got, I, a pen, have.

 

2. Перевірка домашнього завдання.

 

а) T: Let’s play the game “Attention”. Close your eyes. Я називаю ім’я

одного, з вас, інші згадують колір його (її) волосся, піднімають руки, і

той кого я назву, відповідає :

 

His (her) hair is dark (four)

 

b) T: Say what have you got in your bags.

 

P1: I have got a pen. I have got pencils, I have got books i т.д.

 

с) Учні за викликами вчителя читають слова та речення на с. 101.

 

3. Подання нового лексичного матеріалу і практикування у його вживанні.

 

– Я знаю що ви любите гратися.

 

I want to know what toys you remember.

 

Look at the pictures and tell me what toys are on the pictures.

 

I have, got a … (toy-cat)

 

I like this toy.

 

– А зараз я покажу вам щось цікаве а ви повинні згадати, що це. Ми

складаємо обличчя дитини.

 

Eyes; Ears; Lips; Hair; Head; Face; Nose.

 

А чи знаєте ви вірші.

 

I have a head

 

It’s very well

 

I have a nose.

 

So I can smell.

 

I have eyes

 

So I can see

 

I have ears

 

So I can hear.

 

I have legs

 

So I can walk,

 

I have hands

 

So I can dap

 

I have feet,

 

So I can stamp

 

Повторення : hear, a nose, eyes, ears, legs, hands, feet.

 

T: Look at me and repeat. (Учитель обводить рукою овал обличчя, показую

на свої вуха, ніс, очі і називаю, учні повторюють рухи і слова)

 

Now touch and name. (Учитель називає частину обличчя, учні торкаються її

на собі і називають).

 

4. Фізкультхвилинка.

 

Pick up, put down, stand up, turn around,

 

Clap left, clap right, clap up, clap down,

 

Look left, look right, look up, look down,

 

Turn around, sit down, touch something … brown.

 

Put up your hands and touch your toes,

 

Cross your fingers, hold your nose,

 

Bend your knees ??????????????????????????????

 

5. Подання нового граматичного матеріалу і практикування у його

вживанні.

 

а) підготовка до читання.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ