UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Тематичне заняття з мовленнєвого спілкування в середній групі садочку з розділу “Граматична правильність мовлення” (реферат)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось9518
Скачало685
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат НА ТЕМУ:

 

Тематичне заняття з мовленнєвого спілкування в середній групі садочку з

розділу “Граматична правильність мовлення”.

 

 

Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей граматично правильно

будувати речення, використовувати, відповідний до ситуації, прийменники

в, до, на, біля, під; узгоджувати прикметники з іменниками і роді, числі

й відмінку, будуючи речення; розвивати чуття мови; виховувати бажання

діяти в умовах ігрової ситуації.

 

Дидактичний матеріал: м’яч, паперова пташка, іграшки, площинне

зображення кішки, макет хатинки з вікном, демонстраційний малюнок і

зображенням господарського двору; малюки, на яких зображено ситуації.

 

будиночок зі сходами;

 

будиночок з драбинкою;

 

миска з молоком у траві,

 

парасолька;

 

дерево;

 

корзина;

 

лава біля хати.

 

Попередня робота: розігрування потішок, дитячих народних пісеньок;

спостереження в природі за птахами, кішкою; розучування нар. рухливої

гри “До нори, Мишко...”; читання віршів з серії “Іграшки”, д/г “На

місця”, “Що змінилося”.

 

Організація дітей на заняття: Вихователь пропонує дітям в колі погратися

з м’ячем в гру “Скільки діточок у нас”.

 

Діти стають в коло, вихователь в центрі з м’ячем:

 

скільки діточок у нас

 

полічу сьогодні враз:

 

вправно м’ячика впіймай,

 

своє ім’я називай!

 

Діти ловлять м’яч, називають свої імена, а вихователь рахує:... діточок

у нас, дуже рада бачити вас сьогодні в д/с!

 

Ой, куди цем’яик поспішає?

 

Мій дзвінкий, веселий м’яч,

 

ти куди пустився вскач?

 

Синій, жовтий, голубий

 

не тікай від мене, тсій!

 

(Діти доганяють м’яча, який зупиняється біля столу, на килимі, під

столом, покотився до Оля, стрибнув у ящик)

 

Вихователька спонукає дітей відповідати на запитання. Де зупинився

м’який?

 

М’ячик “стомився” і “відпочиває” у ящику, а діти підходять до вікна.

 

Хід заняття.

 

Вихователька звертає увагу на пташку, яка сидить на віконці:

 

заступила хмарка сонце,

 

сіла пташка на віконце,

 

посиди – спочинуть крила.

 

Пташка “пух” і полетіла!...

 

Д/в “Сіла пташка на віконце”

 

Мета: вправляти дітей у вживанні прийменників на, в, біля та вживанні

закінчень іменників у місц. відмінку.

 

Опис: діти сидять півколом. Вихователька тримає пташку в руках і

переміщує її по всій кімнаті. Діти уважно стежать і на питання “Куди

сіла пташка?” відповідають повним реченням:

 

пташка сіла на поличку

 

пташка сіла в клітку

 

пташка сіла біля Оленки і т.п.

 

Дидактична вправа “Виконай дію”

 

Мета: закріпити вміння будувати поширені речення з використанням

прикметників.

 

Обладнання: іграшки

 

Опис: вихователька тихо, щоб не чули інші діти, дає завдання одній

дитині. Дитина завдання виконує, а вихователька спонукає дітей

відповісти на запитання “Що зробив Івасик?” (Оля і т.д.)

 

Фізкультхвилинка: народна гра “Ой до нори, мишко...”

 

Дидактична гра “Куди поділись кошенята”

 

ђ

 

є

 

ђ

 

"

 

N

 

|

 

®

 

Ж

 

Ц

 

и

 

„&

 

^„&

 

до ситуації прийменники в, на, під, біля, до.

 

Опис гри: вихователька демонструє хатинку, на вікні якої сидить

мама-кішка, супроводжуючи пісенькою:

 

Сіра киця милася,

 

у вікно дивилася,

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ