UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Тематичне заняття “Наші іграшки” у старшій групі садочку з розділу “У світі звуків” (реферат)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5287
Скачало497
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат НА ТЕМУ:

 

Тематичне заняття “Наші іграшки” у старшій групі садочку з розділу “У

світі звуків”

 

Програмовий зміст: закріпити знання про склад як частину слова,

продовжувати вчити дітей поділяти на склади дво-, трискладові слова,

використовуючи практичні прийоми поділу слів на склади; формувати вміння

моделювати складову будову слова; виховувати бажання діяти умовах

ігрової ситуації.

 

Дидактичний матеріал: м’яч, звуковий молоток, розрізні предметні

картинки, картинки із зображенням іграшок, кубики-фішки, малюнки дітей,

конверти з схемами-моделями, (на кожну дитину).

 

Іграшки: ляль-ка, за-єць, вед-мідь, ри-ба, ко-тик, ко-за, во-ро-на,

ли-си-ця, ма-ши-на, со-ба-ка, ко-ро-ва, м’ям, со-ба-ка.

 

Попередня робота: Уявно мовна ситуація “Заблудилася”.

 

Гра “Короткі і довгі слова”

 

Д/г “Скажи слово”, “Естафета”,

 

Гра-забава “Кую-кую слово”, читання чистомовок, розгадування

загадок-забавлянок.

 

Організація на заняття: гра “Слово м’ячик”

 

Ситуація: новий іграшковий м’ячик бажає познайомитись з дітьми групи.

 

Хід гри: Діти стають в коло. Вихователь кидає дитині м’яч і водночас

вимовляє перший склад імені. Дитина повертає м’яч, додаючи решту

складів. Коли м’яч випадає на трискладове ім’я – ведуча міняється

місцями з дитиною, Гра продовжується до тих пір, поки всі діти назвуть

свої імена.

 

Хід заняття.

 

Діти відмічають, що у грі слова вимовляли по складах, пригадують прийом

поділу слів на склади:

 

слово можна “прокрокувати”;

 

слово можна простукати молотком;

 

словом можна проплескати в долоні;

 

слово можна простукати пальчиками постолі;

 

склади можна визначити за допомогою пальців рук;

 

склади легко визначити з допомогою долоні, підставивши її до підборіддя;

 

слово можна поділити на склади за допомогою кубиків.

 

(кожен з названих прийомів демонструється дітьми)

 

Моделювання складової будови слова кубиками: 3-4 дітей моделюють біля

столу вихователя, одночасно на дошці викладає моделі-схеми складового

аналізу слів у вигляді квадратів чи прямокутників.

 

Самостійна робота за столами “Скільки складів у слові”

 

Моделювання складової будови слів-картинок кубиками. Діти з’ясовують,

скільки у слові складів, відповідність їх кількості кубиків-фішок та

графічній схемі на дошці.

 

Ситуація: нещодавно ми малювали з дітьми улюблені іграшки домовились

відіслати їх в дарунок малюнкам. Конверти мають “марки” з моделями

складової будови слова. Малюнки іграшок у дітей на столах.

 

Завдання: розставити малюнки у відповідні конверти.

 

Вправа “Дарунки – малюнки”

 

Мовлення завдання: назвати кількість складів у слові – назві.

 

Похвала вихователя: Я пишаюся вами! Приємно буде малюкам отримати такі

гарні подарунки.

 

Розминка – веселинка

 

Хлопчики й дівчатка.

 

ви ж бо не дрімайте –

 

розминку – веселикну

 

зі мною починайте.

 

Руки в сторони та вгору, на носочки піднялись

 

Підніміть голівку вгору

 

8

 

b

 

М

 

ў

 

Д

 

8

 

„°

 

^„°

 

ў

 

подивись

 

Руки в сторони розводим,

 

Опускаєм плавно вниз.

 

Вліво-вправо повернулись

 

І сусідам посміхнулись.

 

Вправу дружно почали:

 

Нахил вправо – раз-два-три

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ