UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваІнформаційне читання речень. Вправи на доповнення незавершених речень (урок навчання грамоти в 1 класі) (реферат)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1550
Скачало128
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат на тему:

 

Інформаційне читання речень. Вправи на доповнення незавершених речень

(урок навчання грамоти в 1 класі)

 

 

Тема. Інформаційне читання речень. Вправи на доповнення незавершених

речень.

 

Мета: відпрацювати навичку читання; звернути увагу на виразність

читання, дотримуючись відповідної інтонації, формувати вміння

доповнювати речення; розвивати фонематичний слух; виховувати бережливе

ставлення до іграшок.

 

Обладнання: таблиці, лісова галявина, лисеня.

 

Хід уроку.

 

І. Організаційна частина.

 

Сьогодні у нас незвичайний урок. Ми помандруємо лісовою галявиною разом

з допитливим лисенятком. Воно приготувало для вас багато цікавих

завдань.

 

ІІ. Артикуляційні вправи.

 

Положення язика при вимові [л], [л’]

 

Чистомовка.

 

Ла-ла-ла – молоко пила.

 

Ло-ло-ло – ідемо в село.

 

Лу-лу-лу – йдемо по селу.

 

Ли-ли-ли – липку полили.

 

Лі-лі-лі – рученьки малі.

 

Повторення вірша “Лис Микита”.

 

Кого Лисеня побачило на галявині?

 

ІІІ. Гра “Добре слово” (ла, ло, лу, ли, лі)

 

ІV. Звуковий аналіз слів: Ліна, лила.

 

Повторення вивченого про звуки.

 

Чи правильно записано схеми? Чому?

 

Які звуки може позначати буква л?

 

V. Фізкультхвилинка.

 

Що лисеня побачило в лісі?

 

VІ. Вправи з читання.

 

Гра “Впізнай буку”

 

Читання складів. (за таблицею).

 

Читання слів, поданих у складовій формі.

 

Читання речень (доповнення незавершених).

 

VІІ. Робота над текстом (с.40)

 

1. Загадка. Що за диво – хата –

 

Іграшок багато?

 

(Іграшковий магазин)

 

2. Вступна бесіда.

 

Для чого дітям купують іграшки?

 

Чи треба за іграшками доглядати? Як?

 

3.Наше лисенятко підійшло до лісникової хати.

 

Що воно побачило?

 

Бесіда за ілюстрацією.

 

4. Читання тексту вчителем.

 

Словникова робота.

 

Читання учнями (по й реченню, хором)

 

VІІІ. Розповідь про давні іграшки.

 

Х. Підсумок уроку.

 

Яку букву ми вивчаємо?

 

Які вам найбільше запам’яталось?

 

Що нового дізнались?

 

Тема. Закріплення букви “зе” “У зоопарку”

 

Мета: формувати у дітей літературну вимову слів зі звуками [з], [з’];

розвивати вміння здійснювати звукобуквенні зіставлення; виховувати

бережливе ставлення до тварин.

 

Обладнання: таблиця складів, слів; схеми слів, предметні малюнки

(звірі), сигнали.

 

Хід уроку.

 

І. Організаційний момент.

 

Сьогодні Буслик хоче запросити нас у похід. Куди? Про це ви дізнаєтесь,

якщо відгадаєте загадку.

 

Я ходив туди із татом.

 

Звірів бачив там багато:

 

Мавпу, лева і слона,

 

Ще й ведмедя, крокодила...

 

Всіх запам’ятать – несила.

 

(зоопарк)

 

Щоб потрапити в зоопарк потрібна перепустка.

 

ІІ. Артикуляційні вправи.

 

Положення язика при вимові звуків [з], [з’]; [с], [с’].

 

Чистомовка:

 

Са-са-са – тут оса,

 

За-за-за – там коза.

 

Скоромовка.

 

Коза у лузі – лоза у тузі.

 

Бери лозу, жни козу.

 

Читання таблиці складів

 

са со су се си сі

 

за зо зу зе зи зі

 

 

 

ІІІ. Вправи на звуко-буквенні зіставлення.

 

У зоопарку живе маленьке зубреня. Але крім свого імені воно не знає

інших слів. Допоможіть йому!

 

X

 

n

 

ґ

 

И

 

К

 

ю

 

"

 

V

 

Њ

 

Ћ

 

ђ

 

 

 

њ

 

ћ

 

X

 

ґ

 

К

 

ю

 

"

 

V

 

V

 

 

 

ё

 

и

 

@

 

@

 

F

 

рати слова із заданим злиттям (зо, са, зі, зе, сі)

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ