UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваМноження двоцифрового числа на одноцифрове (урок у 2 (3) класі) (реферат)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4932
Скачало468
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Реферат з математики

 

Множення двоцифрового числа на одноцифрове (урок у 2 (3) класі)

 

 

Тема: Множення двоцифрового числа на одноцифрове.

 

Мета: вчити множити двоцифрове число на одноцифрове способом

розкладання, формування, вміння розв’язувати задачі двома способами,

розвивання логічне мислення, виховування уваги.

 

Обладнання: таблиці, схеми.

 

Хід уроку.

 

І. Сьогодні нас чекає незвичайна мандрівка.

 

І допоможе нам у цьому вітрильник під назвою “Карл Ґаус”, названий на

честь видатного німецького математика, котрий говорив, що математика –

цариця наук. Проте розповідь про цього математика ще попереду. А

розпочнеться наша мандрівка в Океані Математичної каліграфії.

 

Морякам завжди бажають:

 

Сім футів під кілем, що означає

 

Щасливого плавання,

 

попутного вітру.

 

Яке число прозвучало в побажанні? (7)

 

Написати рядочок цифри 7.

 

Яке це число? (Одноцифрове, непарне).

 

Які прислів’я, казки пов’язані з цифрою 7.

 

ІІ. Наступна зупинка в Затоці Математичної мови.

 

По-різному прочитати вираз: 500:100.

 

ІІІ. Нова зупинка нашого вітрильника – Порт Розминка.

 

20.3

 

-54

 

.3

 

18 7.3

 

+19

 

.2

 

80 10.4

 

-33

 

.7

 

49 8.4

 

+8

 

.2

 

80 30.2

 

-55

 

.2

 

10

 

 

 

ІV. Математичний диктант.

 

Наступна наша зупинка в Країні Обчислень.

 

М. – самост. роб. на картках №1080.

 

(5+4).9=81 (5+2).3=21

 

(8+1).9=81 (5+7).4=48

 

(20+7).3=81 (4+6).8=80

 

В. і Р.

 

76.0=0 800:20=40

 

0.1000=0 60:30=2

 

10.10=100 1000:1000=1

 

400:100=4 (7+3).5=50

 

300:10=30 (10+8).4=72

 

V. Робота над новим матеріалом.

 

Далі ми подорожуватимемо Рікою Знань.

 

Пояснити розв’язок прикладів зручними способами.

 

(3+7).4=10.4=40

 

(8+5).6=8.6+5.6=48+30=78

 

Проблемна ситуація. – Як розв’язати приклад?

 

24.3=20.3+4.3=60+12=72

 

20+4 [Назва чисел при множенні]

 

Вивід правила (опорна схема)

 

[на розрядні дод.]

 

Тренувальні вправи.

 

№1081 (б)

 

(фронтально з поясненням)

 

32.3=94 12.5=60 24.4=36

 

В. Р. М.

 

Самостійна робота

 

№1081 (2,3 ст.)

 

(2,3 ст.) Робота з вчителем

 

D

 

^

 

Ћ

 

О

 

ц

 

??????????

 

??

 

?????? 33.5=165 18.4=72 52.2=104

 

 

 

Фізкультхилинка

 

VІ. Після Ріки Знань наш вітрильник потрапляє в Озеро Заплачне.

 

В. Самостійна робота Р. Самостійна робота М. Робота з вчителем

 

№1082 (вираз) (дії) 2 ящ. по 23 кг

 

4 ящ. по 25 кг ? кг

 

(запис на дошці)

 

36.3+35.2=178 (кг) 1) 36.3=108 (кг) 1) 23.2=46 (кг)

 

2) 35.2=70 (кг) 2) 25.4=100 (кг)

 

Перевірка 3) 108+70=178 (кг) 3) 100+46=146 (кг)

 

 

 

VІІ. З Озера Задачне ми прибули в Місто Геометричне. (мал.

прямокутника).

 

Як називається зображена геометрична фігура?

 

Два чотирикутники.

 

 

 

Що таке Р фігури? S?

 

В яких одиницях вимірюємо Р і S?

 

Обчислити Р і S прямокутника з довжиною 24 см і шириною 2 см.

 

РАВСД = 24+24+2+2=52 (см)

 

Sавсд= 24.2=48 (см2)

 

Екіпаж вітрильника втомився і попросив капітана зробити вихідний в

Країні Відпочинку.

 

Пливемо по морю (рухи руками).

 

Гра з хвилькою: підстрибнути вище за хвилю.

 

VІІІ. Аж ось наша подорож переноситься до Країни Веселої Математики.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ