UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКвітка. Будова і різноманітність квіток. Квітки в міфах і легендах (урок)
АвторPetya/www.ukrreferat.com
РозділБіологія, зоологія, ботаніка, аграрна наука
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось15517
Скачало768
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Квітка. Будова і різноманітність квіток. Квітки в міфах і легендах

(урок)

 

Лабораторна робота. Будова і різноманітність квіток.

 

Мета: сформувати в учнів поняття про будову та різноманітність квіток;

продовжити формування самостійності учнів у навчанні, здатності до

самоаналізу; умінні працювати в групах, з роздавальним матеріалом,

порівнювати, роботи висновки; працювати з додатковою літературою, роботи

цікаві доповіді, застосовувати отримані знання на практиці; працювати на

уроці творчо, з натхненням; розвивати інтерес до вивчення ботаніки;

виховувати бережливе ставлення до флори України, формувати культуру

поведінки в природі.

 

Гасло: Стривай! Не рви!

 

Квіти – це природи діти.

 

Дивись, як розпустились пелюстки

 

Повинні вміти розуміти,

 

Що їх потрібно берегти.

 

Китайська мудрість: Скажи мені, і я забуду

 

Покази мені, і я запам’ятаю

 

Дай можливість діяти, і я навчуся!

 

Обладнання: таблиця «Квітка», модель квітки, гербарії, малюнки, живі

квіти, опорні конспекти, зошити Лабораторні роботи 7 клас, кросворд

«Квітник», листівки «Квіти», «Квіти-годинники», «Лікарські рослини»,

«Зелена аптека».

 

Хід уроку

 

І. Організаційна частина.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

а) індивідуально. З пропонованих малюнків, гербарію вибрати ті, які

підтверджують вегетативне розмноження рослин. Розказати;

 

б) мозковий штурм.

 

1. Здатність живих організмів відтворювати особистість того ж виду

називається розмноженням.

 

2. Передача основних ознак материнського організму новому поколінню

особин процес розмноження.

 

3. Два типи розмноження статеве і нестатеве.

 

4. У розмноженні, в якому бере участь тільки один організм, який віддає

на утворення наступного покоління одну клітину, групу клітин або частину

– це нестатеве розмноження.

 

5. Форми нестатевого розмноження – вегетативне розмноження рослин.

 

6. Розмноження рослин частинами тіла або вегетативними органами

називають вегетативним розмноженням рослин.

 

7. Здатність організму відновлювати втрачені органи називається

регенерацією.

 

8. Способи вегетативного розмноження рослин: кореневищами (конвалія)

 

бульбами (картопля)

 

Штучне розмноження рослин

 

кореневі листкові живці

 

щеплення

 

окулірування

 

копулювання

 

щеплення вприклад або врозщіп.

 

в) Пін-понг. Органи рослин.

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів.

 

У мене в руках квіткова рослина. Вона має квіти і листки. Але чи можуть

ці органи існувати окремо? Ні! Тож і вчитель без учнів не існує, і

навпаки. Тому зараз об’єднаємо свої зусилля для кращого опанування

матеріалу. Я розраховую на вашу активну роботу і сподіваюсь, що дух

партнерства допоможе вам у цьому.

 

Працюємо і пам’ятаємо китайську мудрість

 

Скажи мені, і я забуду

 

Покази мені, і я запам’ятаю

 

Дай можливість діяти, я навчуся!

 

Квіти – неповторний дарунок природи. Їхнє безкінечне розмаїття,

витончена гама барв і пахощів позитивно впливають на наші емоції і

загальний психічний стан. Вирощування рослин, складання букетів і

композиції створюють гарний настрій. Допомагають розвивати естетичний

смак, краще розуміти світ прекрасного.

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ