UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваDie Schule (Школа), im Winter (Зима. Погода взимку) – уроки
АвторPetya/www.ukrreferat.com
РозділІноземна мова, реферати англійською, німецькою
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4042
Скачало480
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Die Schule (Школа), im Winter (Зима. Погода взимку) – уроки

 

Підтема: Школа.

 

Мета: Удосконалювати навички діалогічного мовлення, уміння утворювати

запитання та давати відповідь на нього.

 

Активізувати вживання лексики теми "Die Schule".

 

Повторити граматику: наказовий спосіб дієслова однини та множини.

Розвиток орфографічне правильного письма.

 

Обладнання: Підручник, граматичні таблиці ("Imperativ", "Praesens"),

малюнки з зображенням шкільних кабінетів, роздавальний матеріал (картки

для гри "Wortpuzzle"), магнітофон.

 

ХІД УРОКУ

 

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Ziel 1. Повідомлення теми та мети уроку.

 

L: Heute sprecht ihr im Dialog, werdet Fragen bilden und sie

beantworten, ihr werdet auch die Woerter zum Thema "Die Schule"

wiederholen sowie die Grammatik wiederholen.

 

Mundgymnastik 2. Фонетична розминка.

 

Учні виконують впр. 2 (стор. 17), повторюючи слова за вчителем або за

диктором,

 

L: Jetzt lesen wir eine phonetische Uebung. Das ist Uebung 2, Seite 17.

Kinder, hoert zu und sprecht mir nach!

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Kontrolle der Lexik 1. Контроль засвоєння лексики.

 

1) Складання діалогів за темою «Школа». Робота в парах або групах.

 

L: Kinder, bildet Dialoge ueber die Schule! Gebraucht dabei diese

Bilder! Учитель розкладає на столі картки з зображенням спортивного

майданчика, кабінетів німецької, української мови, стільців, дошки,

стіни, школи, класу.

 

Sch1 (бере картку, наприклад, з зображенням школи і ставить запитання):

Was ist das?

 

Sch2: Das ist meine Schule. (Потім бере наступну картку і питає третього

учня.) Was ist das?

 

2) Можна дати індивідуальні завдання. Учитель заздалегідь готує картки.

Наприклад: а) Визначити слово, що не відповідає групі слів.

 

Картка 1

 

А. die Wohnung В. das Zimmer C. die Strasse D. die Lampe

 

Картка 2

 

А. die Schule В. die Klasse C. die Kreide D. das Ei

 

б) Роздати кільком учням "Wortpuzzle".

 

L: Aufgabe. Sucht die Silben richtig zusammen und schreibt sie in eure

Hefte!

 

Loesung: haben, schreiben, stehen, koennen, sauber, haengen, lernen.

 

Kontrolle der Hausaufgabe 2. Контроль домашнього завдання.

 

Проводиться у формі діалогу. Один учень ставить запитання, другий

відповідає.

 

Wiederholung der Grammatik 3. Повторення граматики: Imperativ.

 

1) Учитель пояснює правило утворення Imperativ.

 

L: Наказовий спосіб (Imperativ) утворюється з Praesens. Imperativ має

три форми:

 

2-а особа однини: Komm! — звертання до однієї особи, з якою на «ти». 2-а

особа множини: Kommt! — звертання до двох та більше осіб, з кожним з

яких окремо на «ти».

 

Ввічлива форма: Kommen Sie! — звертання до однієї особи, з якою на «Ви».

 

du malst — Mal(e)! ihr malt — Malt! Sie malen—Malen Sie!

 

Imperativ дієслова "sein" має такі форми:

 

Sei! — Будь! Seid! — Будьте! Seien Sie! — Будьте!

 

(ввічлива форма)

 

Можна також використати форму 1-ої особи множини, яка має на увазі й

того, хто говорить, наприклад: Gehen wir ins Kino! Wollen wir ins Kino

gehen!

 

2) Сильні учні після пояснення учителя ще раз узагальнюють сказане,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ