UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 22

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗ української мови, проведеного в 1 класі
АвторPetya/www.ukrreferat.com
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1155
Скачало261
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

З української мови, проведеного в 1 класі

 

за системою «Розвивальне навчання»

 

 

Тема: Букви для позначення приголосних звуків. Буква «ен».

 

Мета: закріпити вивчені букви, вправлятися у дії читання слів та речень

з буквою «ен» у складанні моделей речення; формувати

контрольно-оцінювальні дії.

 

Хід уроку

 

1. Мотивація діяльності

 

- З якою буквою вчора ви ознайомились на уроці? Діти відповідають на

запитання вчителя, звертаючись до таблиці

 

в

 

р

 

м

 

л

 

н

 

 

 

- Яку роботу виконує буква «ен»?

 

- Для чого ви її вивчали? (Щоб вміти читати, писати)

 

- Чи легко вам було читати слова з буквою «ен»? Чому?

 

ІІ. Формування контрольно-оцілювальних дій.

 

Якщо вам було легко, тоді на сьогоднішньому уроці ми продовжимо

працювати з буквою «ен», читати тексти, слова, будувати моделі.

 

Завдання 1.

 

Розгляньте малюнки.

 

- Що зображено на них?

 

Знайдіть звуко-буквенні моделі, які відповідають малюкам. Діти

називають: нитки, дівчинка, лимони, носоріг, ніж.

 

З’єднайте стрілочками малюки з моделями.

 

 

Самостійно пишуть літеру «ен2 у моделях

 

Напишемо літеру «ен» у моделях.

 

Спробуємо придумати ім’я дівчинки, що був звук [н] або [н’] Діти

називають імена.

 

 

љ

 

 

 

ў

 

¤

 

¦

 

Ё

 

Є

 

¬

 

®

 

°

 

І

 

ґ

 

 

ё

 

є

 

ј

 

ј

 

ѕ

 

:

 

<

 

kd\

 

kdж

 

Висновки учнів.

 

За те, що ми справились з цим завданням Роман і Ліна склали для нас

пальчикову хвилинку.

 

На-на-на – ми впіймали лина.

 

Ну-ну-ну – я лина тягну Діти виконують.

 

Завдання 2 Робота і група.

 

Пригадаємо правила роботи в групах

 

У вас на аркушах записані слова:

 

Прочитайте їх

 

(в о н а Л і н а)

 

За допомогою цифр переставте букви так, щоб утворилося нове слово.

 

Надрукуйте нові слова

 

(н о в а, Н і л а)

 

Презентація роботи Одна група презентує роботу, а інші оцінюють

«погоджуюсь» «не погоджуюсь»

 

Завдання 3 Робота в парах

 

За допомогою фішок побудуйте звукову модель слів: Роман, Ліна.

Пригадуємо правила роботи в парах

 

Оцініть «легко» чи «важко» вам було працювати в парах

 

Одна пара виконує завдання біля дошки

 

- А чи знаєте ви, що Роман і Ліна – братик і сестричка? А хто ще з ними

живе? (матуся, татусь, дідусь, бабуся)

 

- Як можна назвати одним словом групу цих людей? (сім’я, родина)

 

3. Фізкультхвилинка

 

Читання тексту «Родина»

 

а) виразне читання вчителем.

 

- У якому місті жали родина?

 

б) ланцюжкове читання тексту учнями.

 

- З кого складається ваша родина?

 

ІV. Підсумок уроку.

 

- Ви сьогодні всі на уроці працювали?

 

- А може хтось лікувався?

 

- Як ви розумієте слово «лінь»?

 

- Який звук в кінці цього слова?

 

[н’]

 

Що його пом’якшило? (буква «м’який знак»)

 

З цією буквою ми познайомимось на наступному уроці. Мотивація на

наступний урок.

 

 

 

0

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ