UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваБінарне заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з оточуючим, аплікації «Що із чого?»
АвторPetya/www.ukrreferat.com
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1496
Скачало301
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Бінарне заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з оточуючим, аплікації

«Що із чого?»

 

Цілі:

 

розширювати активний словник дітей з теми "Продукти";

 

формувати фразове мовлення;

 

працювати над граматичним складом мови; формувати правильну звуковимову;

 

знайомити дітей із сировиною, з якої виготовляються основні продукти

харчування;

 

розвивати навички роботи з ножицями та клеєм;

 

розвивати вміння брати участь у колективній роботі, виконуючи вимоги й

доручення.

 

 

 

Обладнання:

 

3 склянки (з борошном, із цукром, з молоком); предметні картинки;

таблиці; зразок; ножиці; клей; кольоровий папір.

 

 

 

Хід заняття:

 

І. Розминка:

 

1. Педагог: Рівним колом

 

один за одним

 

ми йдемо за кроком крок!

 

Стій на місці!

 

Дружно разом

 

робимо от так!

 

(Діти йдуть один за одним, потім стають у коло по сигналу)

 

Педагог пропонує дітям виконати вправу "Повтори рух". Під ритмічну

музику діти по черзі виконують будь-які рухи, а інші повторюють. Це

можуть бути всілякі побутові ситуації: чищення зубів, умивання,

вдягання, танцювальні рухи й т.п. Дана вправа розвиває впевненість у

собі, фантазію дітей.

 

2. Педагог: Рівним колом

 

один за одним

 

ми йдемо за кроком крок!

 

Стій на місці!

 

Дружно разом

 

робимо от так!

 

(Діти йдуть один за одним, потім стають у коло по сигналу)

 

Педагог пропонує дітям виконати вправи на розвиток слухового уваги

"Вгадай по голосу" - педагог доторкається до всіх дітей по черзі. Дитина

стає спиною в коло й намагається на слух визначити, хто його кличе по

імені.

 

Педагог: А тепер пограємо в гру "Дує вітер". Діти піднімають руки нагору

- це "гілки". Педагог повідомляє, що дує сильний вітер і дує голосно.

Діти імітують хитання дерев від сильного вітру, голосно повторюють звук

"У-у-у". При слабкому вітрі - тихо говорять звук "У-у-у"

 

3. Вправа для розвитку дрібної моторики "Замок":

 

На двері висить замок.

 

Хто відкрити його б смог?

 

Потягнули, покрутили,

 

Постукали й відкрили...

 

(Діти складають пальці рук в "замок" і намагаються його відкрити).

 

4. Педагог: Рівним колом

 

один за одним

 

ми йдемо за кроком крок!

 

Стій на місці!

 

Дружно разом

 

робимо от так!

 

(Діти йдуть один за одним, потім стають у коло по сигналу)

 

Вправа на концентрацію уваги "Пшеничні зерна" - під повільну музику діти

лежать на підлозі, піджавши ноги (згорнувшись "калачиком"). Педагог:

Пшеничні зерна лежали в землі. Пригріло сонечко, і зерна почали оживати.

Спочатку вони викинули один паросток (діти витягують одну ногу), потім

інший (діти витягають іншу ногу). Рослини почали підніматися із землі

(діти повільно встають). Дощик їх поливав, пригрівало сонечко. І от уже

колоситься пшеничне поле. Колоски високі, зерна налиті. Вітер дує,

колоски гойдаються сюди, туди (діти піднімають руки й качають ними). І

от наступила осінь, і колоски нагнулися до землі й заснули до весни

(діти імітують рухи).

 

 

 

ІІ. Основна частина:

 

Педагог:

 

Ё

 

¬

 

Ж

 

¦

 

Ё

 

Є

 

¬

 

Д

 

Ж

 

 

0

 

2

 

b

 

d

 

Ђ

 

 

љ

 

њ

 

ё

 

є

 

2

 

d

 

 

њ

 

є

 

????????????~?- Діти, а що потрібно зернам для того, щоб вони виросли?

(Дощ, сонце, тепло).

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ