UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 22

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваІван Левченко. Основні відомості про поета. Казка „Кінь і Лиска” (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось857
Скачало160
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

УРОК

 

Іван Левченко. Основні відомості про поета. Казка „Кінь і Лиска”

 

 

Мета: Стисло ознайомити п’ятикласників з життям і творчістю поета; зі

змістом казки „Кінь і Лиска”; розвивати вміння виразно читати поетичний

текст; висловлювати власні думки з приводу прочитаного; виховувати

правдивість, повагу до праці.

 

Цілі:

 

Учні повинні знати: стислі відомості про поета; зміст казки „Кінь і

Лиска”; засоби виразного читання поетичних творів.

 

(Алгоритм цілевизначення)

 

Учні повинні вміти: виразно читати поезію; аргуменовано визначити

жанрову приналежність твору; висловлювати власні міркування щодо

прочитаного; відворити в кольорі рефлексію роботи на уроці.

 

Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.

 

Обладнання: Портрет Івана Левченка, іллюстративний матеріал, твір.

 

Форми роботи: Розповідь учителя; виразне читання; робота в парах;

„Мікрофон-1”; бесіда; творчі конкурси.

 

Епіграф: Казка мовиться до діла.

 

Дітки натяк зрозуміли:

 

Завжди правду слід казать

 

Й на чуже – не зазіхать!

 

Хід уроку

 

I. Визначення емоційної готовності учнів до уроку:

 

Кольорове зображення настрою; актуалізація суб’єктивного досвіду та

опорних знань; коментар до епіграфу уроку.

 

( Варіанти: Кінь – це... Вовк – це... Лисиця – це...)

 

 

II. Цілевизначення і планування:

 

а) Запис власних цілей уроку та обговорення в парах.

 

б) Колективне планування діялності.

 

III. Опрацювання навчалного матеріалу.

 

1. Перевірка домашнього завдання:

 

а) конкурс художників (Кінь, Лисиця, Вовк).

 

б) взаємоперевірка прислі’їв та записів опису тварин, оцінювання їх.

 

2. Робота з новим навчальним матеріалом:

 

а) актуалізація суб’єктивного досвіду;

 

б) озвучення очікуваних результатів (Чого я очікую від знайомства з

Іваном Левченком?);

 

в) розповідь вчителя про поета;

 

г) читання учнями казки „Кінь і Лиска” (Словникова робота);

 

ґ) виправляння учнів у виразному читанні (Паузи, інтонування, темп,

тощо);

 

д) Бесіда:

 

Чи сподобалась казка? Чим? Назвіть головних героїв. Хто приліг

відпочити? Що задумала Лиска? Чому з’явився вовк? Що хотіла довести

Лиска Коню? Як до цього поставився Кінь? Що подарувала Лиска Коневі? Чи

можна це подарувати? Яка головна думка твору?

 

е) виписування слів, що характеризують героя, характеристика образів;

 

є) читання двома, трьома учнями характеристики;

 

ж) метод ПРЕС: довести, що цей твір – казка;

 

IV. Рефлексія та оцінювання:

 

а) Кольорова рефлексія роботи.

 

б) Оцінювання роботи в парі, класі.

 

в) Чи справдилися ваші очікування щодо уроку?

 

(Мікрофон).

 

V. Домашнє завдання:

 

Њ

 

є

 

ј

 

ѕ

 

А

 

д

 

@

 

R

 

Ћ

 

ў

 

Љ

 

ѕ

 

А

 

>

 

@

 

Њ

 

??? ???????!?Њ

 

Ћ

 

+1. підготувати читання за ролями (обов’язкове);

 

2. намалювати ілюстрацію до казки; написати власну казку; скласти ребус,

кросворд (вибіркове).

 

ДОДАТОК

 

КІНЬ І ЛИСКА

 

Жив та був – коли не знаю –

 

У якімсь заморськім краї,

 

Hе на небі – на землі

 

Кінь-трудяга у селі.

 

Натрудившись раз доволі,

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ