UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваФормування обчислювальних навиків та умінь в молодших школярів на уроках математики (диплом)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось58170
Скачало1226
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

гает считать. — М.

-Просвещение, 1978.—96 с.

 

Епштейн Д.А. Научно—технический прогресс и политехническое образование в

преподовании основ наук.—Сов. педагогика. 1978.—№ 2.— с. 24—29.

 

ДОДАТКИ

 

Додаток №1

 

Переставна властивість додавання.

 

Опорний сигнал:

 

( ( ( ? ?

 

3 + 2 = 5

 

? ? ( ( (

 

2 + 3 = 5

 

( ( ( ? ? ? ? ( ( (

 

3 + 2 = 2 + 3

 

5 = 5

 

* Числа можна додати у будь-якому порядку. Від зміни місць доданків сума

не змінюється.

 

2. Додавання чисел 6, 7, 8, 9.

 

Опорний сигнал:

 

6 6

 

(+ 7 7 +(

 

8 8

 

9 9

 

* Щоб додати 6, 7, 8, 9 – треба поміняти місцями доданки. Зручніше

додати до більшого числа менше число.

 

3. Взаємозв’язок додавання та віднімання.

 

Опорний сигнал:

 

( ( ( ? ?

 

3 + 2 = 5

 

( ( ( ? ? ? ? ( ( (

 

5 – 2 = 3 5 – 3 = 2

 

Віднімання числа 5.

 

Опорний сигнал:

 

6 1/5

 

7 2/5

 

8 – 5 = 3/5 – 5 Наприклад:

 

9 4/5 7 – 5 = 2 + 5 – 5 = 2

 

10 5/5 2 + 5

 

Віднімання числа 6.

 

Опорний сигнал:

 

7 1/6

 

8 – 6 = 2/6 – 6

 

9 3/6

 

10 4/6

 

9 – 6 = 3 + 6 – 6 = 3 10 – 6 = 4 + 6 – 6 = 4

 

3+6 4+6

 

Віднімання числа 7.

 

Опорний сигнал:

 

8 1/7

 

9 – 7 = 2/7 – 7

 

10 3/7

 

8 – 7 = 1 + 7 – 7 = 1 10 – 7 = 3 + 7 – 7 = 3

 

1+7 3+7

 

Віднімання числа 8.

 

Опорний сигнал:

 

9 1/8

 

– 8 = – 8

 

10 2/8

 

9 – 8 = 1 + 8 – 8 = 1 10 – 8 = 2 + 8 – 8 = 2

 

1+8 2+8

 

Віднімання числа 9.

 

Опорний сигнал:

 

10 – 9 = 1/9 – 9

 

10 – 9 = 1 + 9 – 9 = 1

 

1+9

 

Віднімання чисел 6, 7, 8, 9 на підставі взаємозв’язку додавання і

віднімання.

 

Пам’ятка:

 

Подаю зменшуване у вигляді суми двох доданків.

 

Якщо від суми відняти один з доданків, то залишиться другий доданок.

 

Записую (читаю) відповідь.

 

Додаток №2

 

Вправи на закріплення таблиць множення і ділення. Розв’язування рівнянь.

Задачі вивчених видів.

 

Мета. Закріплювати знання учнів з табличного множення і ділення,

удосконалювати обчислювальні навички, правила порядку виконання

арифметичних дій різного ступеня Вміння розв'язувати задачі вивчених

видів. Вдосконалювати навички порівняння величин. Вміння складати і

розв'язувати рівняння. Збагачувати знання учнів цікавинками про природу.

Виховувати любов до математики, до природи.

 

Обладнання. Малюнки та схеми до задач, тести, роздатковий матеріал,

папка «Дикі тварини, геометричні фігури, магнітофонний запис.

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент.

 

(Діти стоять у колі, тримаючись за руки).

 

Девіз нашого уроку: «Знаєш сам, допоможи друговій».

 

Учитель. Діти.

 

Сидимо рівно

 

Пишемо гарно

 

Слухаємо уважно

 

Відповідаємо точно

 

У нас сьогодні незвичайний урок, протягом якого му поєднаємо наші знання

з природознавства і математики.

 

1. Оголошення теми уроку.

 

Сьогодні ми закріпимо знання з табличного множення і ділення, повторимо

виконання арифметичних дій, будемо розв'язувати задачі та рівняння.

Прослухайте вірш.

 

Яка природа! Кращого нема, Як річка й поле, лісом оповиті. І кращого

-----> Page:

[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] 45 [46] [47] [48] [49]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ