UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваФормування обчислювальних навиків та умінь в молодших школярів на уроках математики (диплом)
Автор
РозділМатематика, алгебра, геометрія, статистика
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось58042
Скачало1225
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

ірте з написаним на дошці, олівцем

на полях виставте очки, враховуючи правильність, охайність,

каліграфічність.

 

Хто з вас знайшов помилку у товариша? Кому довелося знизити оцінку? За

що? (Найвища кількість очок — 2).

 

IV. Робота над задачами.

 

– Все пізнається у порівнянні. Ось ми зараз дещо з вами і порівняємо.

 

1) Вага пташеняти голуба —11г.

 

Ворони — 16 г.

 

Галки — 8 г.

 

Складіть і розв'яжіть задачі за такими виразами:

 

1 варіант.

 

11 + 8 (19)

 

Разом голуб і галка

 

(2 очки)

 

2 варіант.

 

11 – 8 (3)

 

На скільки важчий голуб від галки?

 

(2 очки)

 

3 варіант.

 

16 : 8 (2)

 

У скільки разів ворона важча за галку?

 

(2 очки)

 

2) Заєць за 1 секунду пробігає 12 м, а лоша біжить у 2 рази повільніше.

За скільки секунд пробіжить лоша 24 м? (До задачі додається

малюнок-схема). (Один учень працює біля дошки, решта – в зошитах).

 

1) 12 : 2 = 6м

 

2) 24 : 6 = 4сек. (3 очки)

 

V. Фізкультхвилинка.

 

(Вчитель показує таблиці, діти усно підрощують стільки ж раз вправу). 8

Скільки раз ногою тупни — 32 : 4

 

5 Стільки раз в долоні плесни — 35 : 7

 

6 Ми присядем скільки раз — 36 : 6

 

3 І нахилимось в той час — 24 : 8

 

4 Підстрибаєм рівно, стільки — 28 : 7

 

Ну й рахунок гра та й тільки!

 

(зробити перевірку).

 

X • 7 = 28 40 • Х = 8

 

Х = 28 : 7 Х = 40 : 8

 

Х = 4 Х = 5

 

Х = 4 • 7 = 28 40 : 5 = 8

 

28 – Х = 13 Х • 7 = 28

 

Х • 7 = 28 Х = 28 : 7

 

40 : Х = 8 Х = 4

 

Х • 7 = 28

 

Знайдіть і розв'яжіть рівняння, в якому невідомий множник. (1 очко)

Можна розв'язати, хто яке хоче і може;

 

VI. Тести.

 

Взаємоперевірка. Звірте і виправте помилки. Виставте оцінку. (5 очок)

 

Робота з геометричним матеріалом.

 

 

Скільки на малюнку багатокутників? Назвати кожну фігуру, яка не є

багатокутником. (Відрізок, точка, коло)

 

Побудуйте квадрат зі стороною 3 см. Знайдіть периметр.

 

Р = 3 + 3 + 3 + 3 = 12 см (2 очки)

 

VIII. Підсумок уроку.

 

– Що робили на уроці?

 

– Що нового дізнались?

 

– Що сподобалося на уроці? Чого вчить нас цей урок?

 

За 25 очок – 12, 11, 10 балів.

 

20 очок — 9, 8, 7 балів.

 

15 очок — 6, 5, 4 балів.

 

10 очок - 3, 2, 1 бали.

 

IX. Домашнє завдання.

 

Виготовити годівницю для пташок.

 

Повторити табличне множення і ділення.

 

Додаток №3

 

ЗАВДАННЯ: Розв'яжи приклади, розфарбуй відповідно до умовних позначок

кольорів. Придумай назву оригінальному орнаменту, який ти отримав.

 

Додаток №4

 

Урок з математики у 2-му класі.

 

Тема уроку: Усне додавання двоцифрових чисел з переходом через десяток.

Розв’язування і аналіз взаємозв’язаних простих і складених задач.

 

Мета уроку: Ознайомити учнів з новим обчислювальним прийомом додавання

двоцифрових чисел, підвищувати рівень обчислювальних навичок. Розвивати

кмітливість, вміння спостерігати, порівнювати, аналізувати. Виховувати

інтерес до математики, працьовитість, прагнення до знань.

 

Обладнання: Таблиця для усного рахунку “Математичні східці”, конверт із

картками для індивідуальної роботи.

 

Тип уроку: Комбінований.

 

Хід уроку.

 

І. Організація класу.

 

Вчитель пропонує учням перевірити готовність до уроку: наявність на

партах підручника, зошита, ручки, лінійки, олівця; чи записана в зошиті

-----> Page:

[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] 47 [48] [49]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ