UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Урок-дослідження з елементами групових форм роботи
Автор
РозділІноземна мова, реферати англійською, німецькою
ФорматWord Doc
Тип документуКурсова
Продивилось2223
Скачало202
Опис
Безкоштовна студентська робота. Закачати
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок-дослідження з елементами групових форм роботи

 

 

 

Тема. Написання НЕ з дієсловами

 

 

 

Мета: ознайомити учнів з правописом частки НЕ з дієсловами: розвивати

вміння писати окремо частку НЕ з дієсловами, зв'язне мовлення,

збагачувати словниковий запас учнів; розвивати пізнавальну активність,

навички роботи в групах; виховувати бережливе ставлення до природи як до

рідного дому, бажання зберегти нашу планету для нащадків.

 

Хід уроку

 

I. Організаційна частина.

 

II. Актуалізація опорних знань.

 

1. Перевірка домашнього завдання.

 

Керівники груп перевіряють, звітують учителю

 

2. Вступна бесіда.

 

Діти, сьогодні незвичайний день. Сьогодні ми святкуємо день народження.

Чий? Ви дізнаєтесь, послухавши казку.

 

«Жили-були у Всесвіті дев'ять сестер, дев'ять красунь. Та одна з них

була найчарівніша. Милувалася вона своїми чистими блакитними

очима-озерцями, дзвінким життєрадісним голосом, що розливався пташиним

щебетом, линув перегуками лісових жителів та видзвонював крихітними

цвіркунами. Розвівалося на вітрах її розкішне зелене волосся з

переплетеного березового та вербового гілля. А ще красуня мала чарівну

вдачу. Ступить крок — і заллється все навколо бузковими кольорами,

засміється — і розсиплеться пролісковий цвіт, притихне в задумі — і

видніється рожевий обрій...»

 

— Чи впізнали ви цю красуню? Як її звуть? (Земля.)

 

— Так, це планета Земля — наша домівка у Всесвіті. Вона сьогодні

святкує свій день народження. 22 квітня — День Землі.

 

«...Та минав час. Почали тьмяніти і міліти її очі-озерця, рідшати

волосся, затихати голоси...»

 

—У мою душу закрадається тривога, а у вашу?

 

3. Робота над словниковими словами. Робота в групах.

 

— Що таке «тривога»? Це наше нове словникове слово.

 

Відповіді учнів.

 

— Давайте прочитаємо вірш.

 

Молюся вам, святі дороги,

 

Дуби, озера, комиші,

 

Де голос чесної тривоги

 

Прокинувся в моїй душі.

 

(Микола Руденко.)

 

Завдання для груп

 

I група— пояснити лексичне значення слова «тривога» (1.Почуття неспокою,

збентеження, .викликане побоюванням, передчуттям чогось неприємного.

 

2. Переполох, метушіння, викликані хвилюючими вістками.)

 

II група — дібрати спільнокореневі слова до слова «тривога» (тривожний,

тривожити, тривожно).

 

III група — дібрати синоніми до слова «тривога» (хвилювання, неспокій,

сполох, збентеження).

 

IV група — скласти словосполучення зі словом «тривога» (тривожний сон,

бити тривогу, говорити з тривогою).

 

V група — скласти речення зі словом «тривога».

 

4. Каліграфічна хвилинка.

 

5. Запис у словники.

 

6. Запис і аналіз речення. (Я тривожуся за долю Землі.)

 

III. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і завдань уроку.

 

— Чому ми тривожимося? Що викликає занепокоєння? (Міліють і

забруднюються ріки, вирубуються ліси, зникають рослини (про це ми

говорили на уроках «Я і Україна» ), люди винищують тварин і птахів.)

 

— Ось скільки проблем ми назвали. А як поводяться з найдорожчим у

світі, коли йому боляче, коли воно хворіє? (Його лікують, зберігають,

охороняють.) Що ж ми повинні робити? (Не рубати лісів, не знищувати

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ