UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75836
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 13

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваОцінювання навчальних досягнень учнів за темою «Українська революція»
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1705
Скачало161
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Оцінювання навчальних досягнень учнів за темою «Українська революція».

 

Мета: поглибити й систематизувати знання учнів; орієнтувати клас на

перспективи просування у вивченні подальшого матеріалу; оцінити

навчальні досягнення учнів.

 

Тип уроку: контроль знань.

 

Структура уроку

 

                   I.      Організаційний момент

 

                II.      Перевірка й оцінювання навчальних досягнень

 

             III.      Підсумки уроку

 

            IV.      Домашнє завдання

 

 

 

ХІД УРОКУ

 

 

 

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

 

Рекомендації з проведення уроку див. урок 7.

 

 

 

II. ПЕРЕВІРКА Й ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

 

Варіант 1

 

I рівень

 

1. Українська революція розпочалася з приходом до влади в Петрограді ТУ:

 

а) так; б) ні.

 

2. Радянський уряд України мав назву:

 

а) Народний секретаріат;

 

б) Рада народних комісарів;

 

в) Генеральний секретаріат.

 

3. Дайте визначення поняття «універсал».

 

II рівень

 

4. Визначте історичне явище, особистість, подію за описами.

 

а) Прагнучи запобігти розвалу фронту і держави, він у серпні відправив у

військове міністерство телеграму з 

 

     вимогою передати йому всю повноту влади;

 

б) у січні в Києві розпочалося повстання проти ЦР. Загальні втрати

перевищили 200 чоловік.

 

5. Назвіть подію періоду Української революції, пов'язану з такими

географічними об'єктами:

 

а) Крути; б) Харків; в) Житомир.

 

6. Установіть хронологічну послідовність подій.

 

o       Падіння самодержавства в Росії

 

o       Більшовизація Рад в Україні

 

o       Липнева криза в Петрограді

 

І Універсал УР

 

III рівень

 

7. Установіть причинно-наслідкові зв'язки:

 

а) Перша світова війна —» повалення самодержавства в Росії;

 

б) Перша світова війна —> зростання революційних настроїв у Росії;

 

в) Лютнева революція в Росії —> Українська революція.

 

8. Заповніть таблицю.

 

 

 

ЛЮТНЕВА (1917 р.) РЕВОЛЮЦІЯ В РОСІЇ

 

Причини Характер Підсумки

 

     

 

9. Виберіть правильні твердження. Обґрунтуйте свій вибір. IV Універсал:

 

а) за тих історичних умов не мав значення;

 

б) мав величезний вплив на подальшу історію України;

 

в) був реакцією на агресію більшовицької Росії.

 

IV рівень

 

10. Чому Україна і Дон стали першими жертвами більшовицької експансії на

околиці колишньої Російської імперії? Аргументуйте свою відповідь.

 

11. 3 «Листа без конверта» С. Єфремова: «Десять днів смерть літає над

головами невинних людей... І ви, син великого батька, котрий любив — і я

це знаю — наше місто — ви його не захистили... й чесним іменем свого

батька прикриваєте нечуваний злочин». Кому адресовано цього листа? Хто

був «великим батьком» адресата? Коли міг бути написаний цей лист? Чому?

 

 

D

 

`

 

b

 

Њ

 

¬

 

І

 

Д

 

К

 

ъ

 

ь

 

p

 

r

 

Ћ

 

ђ

 

Ъ

 

Ь

 

b

 

®

 

І

 

Ж

 

К

 

ь

 

r

 

ђ

 

Ь

 

12. Уявіть, що ви розмовляєте на фронті з учасником повстання полку ім.

Полуботка восени 1917 р. Про що ви хотіли б у нього запитати і що він

міг би розповісти?

 

Варіант 2

 

I рівень

 

Уряд ЦР мав назву Народний секретаріат: а) так; б) ні.

 

Українська держава після прийняття III Універсалу мала назву:

 

а) Республіка рад робітничих, солдатських і селянських депутатів;

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ