UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваОцінювання навчальних досягнень учнів за темою «Україна в Першій світовій війні»
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2787
Скачало200
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Оцінювання навчальних досягнень учнів за темою «Україна в Першій

світовій війні».

 

Мета: поглибити і систематизувати знання учнів; орієнтувати клас на

перспективи просування у вивченні подальшого матеріалу; оцінити

навчальні досягнення учнів.

 

Тип уроку: контроль знань.

 

Структура уроку

 

                I.      Організаційний момент

 

             II.      Перевірка й оцінювання навчальних досягнень

 

          III.      Підсумки уроку

 

         IV.      Домашнє завдання

 

ХІД УРОКУ

 

 

 

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

 

Рекомендації з проведення уроку Організовуючи проведення уроків

тематичного оцінювання, учитель ураховує рівень підготовки класу,

індивідуальні та вікові особливості учнів тощо.

 

У даному посібнику наведено різнорівневі завдання, що дозволяє вчителеві

на свій розсуд обирати конкретні завдання для оцінювання знань і вмінь

учнів. Пропоновані завдання також можуть бути використані для поточного

оцінювання.

 

Спочатку рекомендується виконання завдань першого рівня складності.

Після експрес-перевірки робіт учні виконують завдання другого рівня.

 

Учням, які не виконали завдання першого чи другого рівнів, можна

запропонувати завдання іншого варіанта тих самих рівнів складності.

Таким чином, учням гарантується право повторної спроби поліпшити свої

результати.

 

Завдання четвертого рівня можуть бути запропоновані як для виконання в

класі, так і вдома.

 

Важливим етапом оцінювання є підведення підсумків: оцінювання та

обговорення проведеної роботи. При цьому вчителеві необхідно

підтримувати позитивну атмосферу, формуючи прагнення десятикласників

поліпшити свої результати. Учитель повинен проаналізувати досягнення

учнів, змістовно їх прокоментувати, висловити впевненість у тому, що за

умови сумлінної праці подальші результати будуть вищими.

 

 

 

II.  ПЕРЕВІРКА Й ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ

 

 Варіант 1

 

І рівень

 

1.     Воєнні дії в роки Першої світової війни відбувалися на всій

території України:

 

а) так; б) ні.

 

2.     Визначте, яка з двох подій відбулася раніше:

 

а) оголошення Німеччиною війни Росії;

 

б) оголошення Австро-Угорщиною війни Сербії.

 

3.     Організація, створена в Західній Україні членами УСДРП з

Наддніпрянської України:

 

а) Головна українська рада; б) СВУ; в) УСС.

 

II рівень

 

4.     Дайте визначення понять: русофільство, мадяризація.

 

5.     Підкресліть у переліку райони України, де в роки війни

відбувалися воєнні дії: Донбас; Волинь; Буковина; Причорномор'я;

Слобожанщина; Галичина; Крим; Закарпаття.

 

6.     Позначте на контурній карті найважливіші події в ході війни на

українських землях у 1914 р.

 

III рівень

 

7.     Поясніть причинно-наслідковий зв'язок.

 

Перша світова війна —> поширення революційних настроїв у Росії.

 

8.     Укажіть причини і наслідки наведеного факту.

 

1916 р. в Україні посівні площі скоротились на 1 млн. 900 тис. десятин.

 

9.     Заповніть таблицю.

 

  

 

ПЕРЕБІГ ВОЄННИХ ДІЙ НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ (1) І НА УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЛЯХ (2)

у 1916 р.

 

1 2

 

   

 

IV рівень

 

D

 

`

 

b

 

 

¦

 

Ё

 

є

 

А

 

р

 

т

 

X

 

Z

 

b

 

Ё

 

ј

 

А

 

т

 

Z

 

?що давало б українському народові повну можливість вільного...

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ