UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Літвяк І.І.,
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуМатериал
Продивилось692
Скачало163
Опис
Матеріал з педагогічної конференції чи семінару. Передовий педагогічний досвід
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Літвяк Ірина Ігорівна,

 

учитель-логопед, ДНЗ №1

 

«Дружба», м. Сміла

 

Інтегроване заняття для дітей старшої групи

 

«У пошуках скарбів»

 

 

Мета: збагачувати практичний і теоретичний досвід дітей шляхом виконання

завдань. Розвивати творчу ініціативу, можливість самовизначитися,

здійснювати самостійні вибори, приймати рішення, варіювати зміст та

форму виконання завдань.

 

Виховувати потребу в нових враженнях, схвалювати спроби діяти самостійно

та відстоювати командну думку; виховувати інтерес до парадоксів, почуття

гумору.

 

Вчити дітей вирішувати проблемні завдання, що не передбачають тільки

одного правильного рішення. Заохочувати дитину до досліджень та

експериментувань, брати на себе роль фантазера, вигадника.

 

Збагатити словник словами-назвами морських мешканців, словами омонімами;

утворювати прикметники від іменників.

 

Матеріал: демонстраційні картини відповідно завдань (див. додаток);

конверт із завданнями, магнітофон та записи на морську тематику.

 

Хід заняття:

 

І. Вступ

 

- Добрий день, діти!

 

- Ви розумні, кмітливі, винахідливі, вже багато знаєте, багато чого

навчилися. Ви знаєте багато казок. Які жанри казок ви пам’ятаєте?

(Соціально-побутові, про тварин, надокучливі, пригодницькі,

фантастичні). Які ви знаєте пригодницькі казки? («Яйце-райце»,

«Молодильна вода», «Царівна-жаба», «Ох»…)

 

- Сьогодні ми з вами почнемо створювати свою чудову пригодницьку казку і

кожен з вас буде автором цієї книги. А я допоможу вам і навчу, як

успішно долати труднощі, як відноситись до невдач, як цінувати допомогу

друзів. І ви зрозумієте, що в житті в кожної людини є своя роль, а в

кожної речі – своє місце.

 

- Ми сядемо в коло, щоб жодна наша думка не загубилася. Хтось її

випустить, інший обов’язково підхопить.

 

ІІ. Основна частина

 

1. - А чи любите ви мандрувати? Коли так, то сьогодні на вас чекає

багато цікавих несподіванок та сюрпризів. Ми з вами багато читали про

море, морських мешканців, кораблі, хоробрих моряків, таємничі острови.

Ви також дивились мультфільм «Пригоди капітана Врунгеля». Згадайте зараз

його.

 

- Яким був капітан Врунгель? Охарактеризуйте його. (Мужнім, кмітливим,

сміливим, сильним, винахідливим).

 

- Як спочатку називався його корабель? («Победа»).

 

- А яка назва стала потім і чому? («Беда», тому що відпали дві букви).

 

- Чи вплинула назва корабля на всі подальші пригоди? (Ні! Вони все одно

перемагали).

 

- А зараз уявімо, що у Врунгеля не було б корабля, а був би, наприклад,

велосипед. Що б з того вийшло? Поміркуйте, які були б у нього пригоди?

 

Запитання:

 

чи можливі морські пригоди на велосипеді?

 

чи можна тоді було б назвати Врунгеля «морським капітаном»? Чому?

 

чи можна влаштувати на велосипеді морські перегони? Чому? Пояснити свою

думку.

 

Будуємо умовивід:

 

якщо є морський капітан, то повинен у нього бути… (корабель);

 

якщо є корабель, то повинно бути… (море);

 

а якщо є велосипед, то повинно бути не море, а … (суша).

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ