UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Широкун В. М. План-конспект уроку математики з використанням логічних завдань в 3 класі по темі: 'Множення з числами 1 і Розв’язування задач'.
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуМатериал
Продивилось2992
Скачало178
Опис
Матеріал з педагогічної конференції чи семінару. Передовий педагогічний досвід
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Уманська загальноосвітня школа

 

І-ІІІ ступенів №8

 

ПЛАН-КОНСПЕКТ

 

уроку математики

 

з використанням логічних завдань

 

в 3 класі по темі:

 

«Множення з числами 1 і 0.

 

Розв’язування задач»

 

Вчитель:

 

Широкун В. М.

 

Умань 2009

 

Урок математики в 3 класі на тему:

 

„Множення з числами 1 і 0. Розв'язування задач"

 

Мета: ознайомити, учнів із випадками множення, коли одним із множників є

число 1 або 0; формувати навички розв'язування задач. Розвивати

варіативне мислення. Виховувати колективізм, вимогливість, об'єктивність

в взаємооцінці.

 

Хід уроку

 

I. Організаційний момент.

 

Вч.: Ми на космодромі, звідки буде проведено черговий запуск космічного

корабля у Всесвіт.

 

Засобами математичних обчислень здійснимо захоплюючу подорож у

космічному просторі. Оцінюватиметься ваша праця у космічному польоті за

допомогою космічних зірочок.

 

Клас об’єднано в групи - представники різних планет.

 

I група - Марс IV група - Юпітер

 

II група - Венера V група - Земля

 

III група Плутон VI група - Меркурій

 

II. Контроль і корекція знань.

 

А саме на яку планету ми будемо подорожувати, дізнаємося, коли пограємо

в гру „Вузлики".

 

1-Е

 

2-В

 

5-Р

 

Е В Р І К А -- ПОЯСНЕННЯ СЛОВА

 

1 2 5 6 7 8 III. Повідомлення теми уроку.

 

Вч.: Протягом подорожі навчимося множити числа 1 і 0 і розв'язувати

 

задачі.

 

На нас чекають завдання:

 

Вправа ,,Очікування"

 

Гра „Голосуємо ногами"

 

Логічний диктант

 

Хвилинка відкриттів

 

Робота в групах

 

В світі комбінаторики

 

Вч.: Кожен з вас має свою зірочку, прислухайтесь до її голосу. Вона

підкаже вам. Що ви „очікуєте" від сьогоднішнього уроку.

 

Починаємо зі слів: „Я очікую..."

 

Збагатити знання

 

Працювати в групах

 

Побавитись в ігри

 

Сприяти гарному настрою.

 

Діти в групах слова-очікування записують на 1 зірочці і прикріплюють до

плаката.

 

Вч.: І я піймала свою зірочку. Вона підказує, що я очікую від вас, що на

уроці ви будете: ЗІРКА (зібрані, ініціативні, розумні, кмітливі,

активні).

 

Гра „Криголам"

 

Вч.: А щоб всі сподівання здійснились, ми будемо працювати на уроці під

нашим девізом:

 

Діяти активно!

 

Думати - оперативно!

 

Сперечатись доказово!

 

Для всіх обов'язково!

 

Увага! Ми на станції „Перевірка". Перевіримо готовність до подорожі,

провівши гру „Голосуємо ногами".

 

Вч.: Земля — це планета.

 

Учні: Трік-трак,, це так.

 

Вч.: Першою людиною в космосі був Герман Тітов.

 

Учні: Трік-трак, це не так.

 

Вч.: А як?

 

Учні: Першою людиною в космосі був Ю.Гагарін (показ фотографії, виставки

книг)

 

Вч.: Перший політ на ракеті „Восток" 12 квітня 1961 року тривав 89

хвилин, 1 раз облетів навколо Землі і приземлився.

 

Учні: Трік-трак, це так.

 

Вч.: Число 89 однозначне.

 

Учні: Трік-трак, це не так.

 

Вч.: А як?

 

Учні: Число 89 двозначне.

 

Вч.: Число 89 містить всього 9 десятків.

 

Учні: Трік-трак, це не так.

 

Вч.: А як?

 

Учні: Число 89 містить всього 8 десятків.

 

Вч.: Якщо 89 збільшити на 200, то одержимо 189.

 

Учні: Трік-трак, це не так.

 

Вч.: А як?

 

Учні: Якщо 89 збільшити на 200, то отримаємо 289.

 

Вч.: Число 89 — це найбільше двоцифрове число.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ