UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва Мазурок С.І. Соціальна складова здоров’я. Залежність здоров’я від корисних і шкідливих звичок.
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуМатериал
Продивилось9013
Скачало283
Опис
Матеріал з педагогічної конференції чи семінару. Передовий педагогічний досвід
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

С.І. Мазурок,

 

учитель основ здоров’я, ОДК

 

Жашківської ЗОШ І-ІІ Іст. № 4

 

 

Соціальна складова здоров’я. Залежність здоров’я від корисних і

шкідливих звичок

 

Вступ

 

Кожна людина прагне бути здоровою, почуватися в безпеці й досягти успіху

у своєму житті. І на допомогу прийшли уроки основ здоров’я – уроки

формування життєвих навиків, які допомагають дітям краще вчитися,

спілкуватися, уникати зайвого ризику і проблем, діти краще розвиваються

й адаптуються, формують характер, усвідомлюють і сприймають

загальнолюдські цінності. Спираючись на інтерактивні форми роботи ми

повністю реалізуємо концепцію життєвих навичок, сприятливих для

здоров’я, безпеки і життєвого успіху учнів. Навички формуються в

діяльності. Отже в процесі викладання я широко застосовую інтерактивні

методи навчання. Одна працювати так почала два роки тому, коли вперше

відвідала тренінг в м. Черкаси під керівництвом В.Д. Ярової, ризикнула

спробувати – дітям сподобалось. Інтерактивні форми роботи реально

працюють, діти засвоюють матеріал значно швидше, ефективніше, ніж під

час традиційних уроків. Учні з охотою відвідують такі цікаві уроки,

активно працюють, а я отримую набагато більше задоволення від своєї

праці. Іноді виникають труднощі, але працюю за девізом «Хто хоче – той

навчиться». Головне, що діти сприймають нові форми роботи з радістю.

 

Учням подобаються руханки, робота в парах, групах. З задоволенням

обговорюють проблемні запитання («Мозковий штурм», «Інтерв’ю»).

Намагаюсь використовувати на своїх уроках інтерактивні міні-лекції.

Майже на кожному уроці присутня сюжетно-рольова гра. Люблять діти і

чекають вправи «Очікування», «Знайомство». Мною зібрано інвентар для

інтерактивних ігор, творчих проектів, руханок.

 

Розпочала роботу над створенням учнівських проектів. Проект «Здоров’я

дітей – здоров’я нації» був створений шкільним парламентом. Практичне

застосування інтерактивних форм роботи приносить задоволення вчителю і

дітям. Мені цікаво стало вчити, а учням – вчитись.

 

Мета: Показати учням, як різні звички впливають на здоров’я;

 

Навчити самостійно визначати різницю між корисними й шкідливими

звичками, формувати навички та уміння аналізувати вигоди здорового

способу життя, виховувати свідоме ставлення до свого життя та здоров’я.

 

Тип уроку: комбінований

 

Обладнання та матеріали: фотографії, схеми й плакати, які дають змогу

показати вплив звичок на здоров’я, музичний запис, роздатковий матеріал.

 

Базові поняття й терміни: шкідливі звички, здоров’я, вплив шкідливих

звичок на здоров’я.

 

Хід уроку:

 

I Організаційний етап

 

* пошук емоційного контакту

 

Доброго дня.

 

Доброго всім здоров’я

 

* час самоорганізації

 

* вправа «Привітання» (цифри)

 

Вчитель: Уже дзвінок сигнал нам дав

 

Працювати час настав

 

Чергові: Тож і ми – часу не гай.

 

Працювати починай

 

Всі: Будем працювати, про здоров’я дбати.

 

II Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності

 

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4] [5]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ