.

Шкільний чемпіонат з гри Що? Де? Коли? (урок)

Язык: украинский
Формат: реферат
Тип документа: Word Doc
550 22467
Скачать документ

Шкільний чемпіонат з гри «Що? Де? Коли? ”

Для учнів 5-6-х класів.

Мета:

Комунікативна компетенція: вміння спілкуватися в команді, дискутувати,
самостійно пізнавати, обробляти інформацію.

Соціокультурна компетенція: вміння приймати рішення, робити вибір брати
на себе відповідальність, поважати іншу точку зору, формування поваги до
суперників.

Життєва компетенція: вміння думати, співпрацювати, адаптуватися.

Обладнання: мікрофон, набір карток для реєстрації (1 для команди), набір
карт для гри (20 для кожної команди), ручки, відомості для роботи журі,
комп’ютер із записами музики (інструментальної), запис секундоміром,
запис дзвінка, два заохочувальних призи ( для вболівальників), грамоти
для нагородження переможців.

Хід заходу 

1. Привітання.

Ми вітаємо команди, їх вболівальників, класних керівників і всіх
присутніх на нашій сьогоднішній грі «Що? Де? Коли? »

Грає гімн гри «Що? Де? Коли? “(Штраус« Так говорив Заратустра »)

Дозвольте нагадати правила гри.

• Наша гра буде проходити за правилами гри «Що? Де? Коли? ».

• Командам будуть представлені 20 питань, питання розділені на два тури,
тобто по 10 питань в кожному.

• Командам роздані картки, на яких вказана назва команди (клас) і
наскрізна нумерація від 1 до 20, на цих картках команда пише відповіді.

• Якщо у команди немає відповіді, то вона ставить прочерк і карту все
одно здає.

• За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.

• Неправильний відповідь вважається якщо: містить неправильну
інформацію; містить неповну інформацію (рівень повноти оцінює журі);
містить дві і більше відповідей, навіть якщо серед них є правильна;
містить неправильну пояснювальну інформацію в дужках, навіть якщо
основна відповідь збігається з правильним.

• Переможцем чемпіонату стає команда, яка відповіла на найбільшу
кількість запитань.

• Команда дискваліфікується за порушення в ході гри, як з боку команди,
так і її вболівальників.

• На обдумування відповіді у команд буде 1 хвилина, в цей час звучить
музика, останні десять секунд буде звучати секундомір, після чого
прозвучить дзвінок, по дзвонику здається картку з відповіддю.

• Відповіді будуть збирати «ластівки» (двоє дітей, яких ви призначите
завчасно). «Ластівка» проходить по дзвонику, якщо відповіді немає вона
проходить далі і не повертається.

2. Представлення журі.

Один з важливих моментів – це наше шановне журі.

(Один педагог, який користується найбільшою повагою серед учнів, двоє
активних членів учнівського самоврядування, бажано старшокласники).

Журі буде підводити підсумки після кожного туру і за гру в цілому.

3. Перший тур (питання).

1. Кажуть, у свій час в Англії жив якийсь доброзичливий чоловік, який
періодично залишав їжу та одяг перед будинками бідняків. Пізніше за ці
справи його звели в ранг святих. Назвіть його святе ім’я. (Санта Клаус).

2. Назвіть ім’я легендарного розбійника з Локслі. (Робін Гуд).

3. Це одна з найдавніших порід собак штучно виведена для роботи в
борсукових і лисячих норах. Назвіть цю собачку. (Такса).

:

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter
