UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКорисні і шкідливі звички (захід)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось7182
Скачало187
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Позакласний захід

 

 

 

Тема: Корисні і шкідливі звички.

 

Мета: Поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички;

 

виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести

здоровий спосіб життя.

 

Обладнення: Ілюстрації на тему;

 

слова на картках;

 

зелені й червоні картки у дітей.

 

Хід заняття

 

1 Організація початку заняття

 

-         Здраствуйте діти! Я дуже рада бачити вас усіх такими красивими

і здоровими . Сподіваюся, що ви прийшли із чудовим настроєм.

 

 

 

2 Хвилинка психологічного настрою.

 

Є звички – квітки, звички – як дуби, є гарні звички, звички є погані.

Вони сильніші за людей, а люди їх раби схиляють голови, наче каторжани.

 

 

 

3 Повідомлення теми і мети заняття.

 

-         З цих рядків ви могли зрозуміти, про що піде мова на нашому

занятті. Це – вички.

 

 

 

( До класу вбігають пані Користь і Шкідливість).

 

Вихователь:

 

-         Дозвольте запитати, хто ви такі? І чого ви завітали до нас?

 

Пані Користь і Шкідливість:

 

-         Ми прийшли дати поради вашим дітям.

 

Вихователь:

 

-         Ну, будь ласка!

 

Пані Користь дає поради:

 

-         Робити добро,говорити тільки правду, бути ввічливими і

охайними.

 

Пані Шкідливість дає поради:

 

-         Не дотримуватись правил гігієни, культури поведінки, не гуляти

на свіжому повітрі.

 

Вихователь:

 

-         Діти, чиї вам сподоблись поради?

 

Діти:

 

-         Поради пані Користі.

 

Вихователь:

 

-         Діти, давайте доведемо пані Шкідливості, що її поради погані.

 

(Пані Користь і Шкідливість сідають за парту).

 

 

 

 

 

4 Гра «Мікрофон».

 

Звичка – це ...

 

Корисні звички це - ...

 

(Діти перераховують відомі їм звички – і корисні, і шкідливі).

 

 

 

5 Гра «Корисно-шкідливо».

 

Виховаель називає звички, учні сигналізують картками: зелена картка –

корисно, червона картка – шкідливо.

 

* Виконувати ранкову гімнастику;

 

* Дотримуватись режиму дня;

 

* Гризти нігті;

 

* Довго дивитися телевізор;

 

* Вживати алкоголь;

 

* Правильно харчуватися;

 

* Спілкуватися з людьми;

 

* Говорити неправду.

 

 

 

6 Відгадування загадок.

 

* Продукт смачний, поживний, як ліки - ефективний.

 

(Мед)

 

* Рослина містить нікотин, здоров(ю дуже шкодить він.

 

(Тютюн)

 

* Знають і дорослі й діти, що не все корисно пити. В житті погану

грає роль. Здоров(я ворог - ... (алкоголь)

 

* На ньому бавитись не слід бо дуже небезпечний ... (лід)

 

Ь

 

Ю

 

а

 

в

 

ж

 

и

 

D

 

F

 

H

 

J

 

N

 

P

 

 

 

Ю

 

в

 

F

 

J

 

 

> * Чисте, напоєне запахом квітів, дихати без нього не можна.

(Повітря)

 

* Хто дружить із нами буде – всі незгоди він забуде. Виросте міцним,

здоровим, переможе всі хвороби.

 

(Вітаміни)

 

(Вихователь запитує в учнів:

 

- що необхідно для здоров(я?

 

- що непезпечне для здоров(я?).

 

 

 

7 Фізкультхвилинка.

 

Я малюю зайчика.

 

Раз.

 

Це у нього, бачите, голова.

 

Два.

 

Це у нього вуха до гори.

 

Три.

 

Це стирчить у нього хвостик сірий.

 

Чотири.

 

Це очиці весело горять.

 

П(ять.

 

Ротик, зубки – хай морквинку їсть.

 

Шість.

 

Шубка тепла хутряна на нім.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ