UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваДзвінкі і глухі приголосні. „Подорож по хмарах” (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1428
Скачало112
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Дзвінкі і глухі приголосні. „Подорож по хмарах”

 

Мета: удосконалювати вимову слів зі звуками „Б” і „П”; розрізняти їх по

глухості та дзвінкості в словах, тексті, зв’язному мовленні; корегувати

навички виразного читання; розвивати слухову увагу та пам’ять; тренувати

образне мислення в складанні казочки з поданими героями. Розвивати

почуття емпатії, виховувати впевненість в собі та позитивне мислення,

виражати свої почуття словами, робити вибір. Формування комунікативних

навичок. Продовжувати знайомити дітей з минулим своєї країни.

 

Обладнання: зошити, ручки, кольорові ручки, магнітна дошка, малюнки,

комп”ютер, лото „Моя Україна”, музикальний супровід Мішель Легран

„Шербургские зонтики”, фотокартки емоцій, індивідуальні картки, казкові

герої: білка, ведмідь ,краплинки, з яких можна скласти серце, пес,

ватман, аромалампа.

 

Хід заняття

 

І. Нервово-психологічна підготовка.

 

Діти, до нас сьогодні завітали гості. А коли вдома гості – це свято. Тож

давайте подаруємо нашим гостям гарний настрій від спілкування з нами.

 

Доброго дня! Мовим за звичаєм!

 

Всі почули ви дзвінок,

 

Він покликав на заняття.

 

Тож девіз тепер згадаймо

 

І заняття починаймо.

 

ІІ. Вступ.

 

У нас сьогодні не звичайне заняття, а подорож, подорож по хмарах. Ми

піднімемось по хмарах, як по сходах і дізнаємось, що вони нам

приготували. Тож сідаймо на першу. Хмарка повільно здіймається в синє

небо. Вітер пестить твоє обличчя. „В добру путь”

 

І хмарка – „Світ навколо нас і я його частинка”

 

Ми всі з вами частинки великого всесвіту, тож уявіть, що йде чарівний

теплий дощ: заплющте очі і підставте обличчя чарівним крапелькам.

Візьміть всі по дві крапельки і покладіть собі на парту. Вони нам

знадобляться.

 

ІІ хмарка – Дихальні вправи. „Вдихай глибше – видихай повільніше”

 

„Долоньки”, „Погончики”, „Обійми”, „Насос”.

 

ІІІ хмарка – „Дід - Буквоїд”

 

арус хло ець сте

 

ілка ду со ака

 

Ми сьогодні працюємо над розрізненням звуків і букв Б – П. Ми знаємо, що

дзвінкі букви мають свого глухого двійника.

 

Б - П Г - К

 

С - З Г - Х

 

Т - Д Ж - Ш

 

IV хмарка – „Казка вчить, як на світі жить”

 

Давайте складем казочку разом з Зайчиком, який приготував нам малюнок і

героїв. Запам’ятовуйте в яких словах зустрічаються Б – П. (вивішую

героїв Білку, Собаку, ведмедя Потапа)

 

 

 

є

 

. Літом вона робила запаси на зиму, збирала гриби, горіхи. Та ось

прийшла холодна осінь. Упали з дуба останні листочки. Пішла Білка за

своїми запасами: гриби лежать, а горіхи хтось поцупив. Засмутилась

Білочка. Та ось йшов лісом ведмідь Потап і ніс жбан меду. Спитав він, що

трапилось. Розповіла Білочка своє горе. Потап пригостив її медом. Це чув

песик , який лісом біг додому. Він з дому приніс цілий кошик горіхів.

Білочка дякувала всім, хто допоміг в скрутну годину. І всі стали вони

друзями.

 

Висновок „Друзі пізнаються в біді”.

 

Ось на дошці слова з нашої казочки Дуб, білочка, збирала, робила, жбан,

біг, гриби,

 

Упали, пішла, поцупив, Потап, спитав, песик, пригостив, приніс, допоміг.

 

 

Треба їх розібрати: Дві команди одна збирає слова з дз Б, друга з гл П.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ