UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПовторення вивченого про числа першого десятка (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1220
Скачало102
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Повторення вивченого про числа першого десятка.

 

Мета: сприяти свідомому засвоєнню дітьми чисел першого десятка,закріпити

вміння орієнтуватися в числовому ряді, розв’язувати приклади та

віршовані задачі, складати задачі за малюнком. Розвивати образне

мислення шляхом розпізнавання найпростіших геометричних фігур на

малюнках, пам’ять, увагу, творчу уяву, зв’язне мовлення. Слідкувати за

вимовою учнів. Вчити висловлювати свої думки повним реченням.

Прищеплювати любов і дбайливе ставлення до тварин і всього живого на

Землі.

 

Обладнання: зображення палацу злої Снігової Королеви, зображення лісової

школи, телеграма, геометричний матеріал, таблиця додавання.

 

Хід уроку:

 

1. Організація класу

 

А. Створення емоційного настрою учнів.

 

- Сьогодні у нас незвичайний урок –

 

Указку сьогодні ми зробимо крок.

 

Із казкою ми зустрічались не раз,

 

І знову вона завітає у клас.

 

В казках є завжди перешкоди, та знаю:

 

Ми з вами гуртом легко їх подолаєм.

 

Б. Хвилинка релаксації.

 

- А зараз, діти, заплющіть очі, опустіть голівки

 

На парти. І уявіть погожий літній день. Повіває

 

Легенький вітерець. Небо синє – синє.

 

Ви стоїте на галявині серед чудових квітів.

 

Ви нахиляєтеся, сідаєте в траву і раптом торкаєтесь

 

руками дуже м’якенького та пухнастого.

 

Кого ви собі уявили?

 

2. Мовна зарядка.

 

А. «Мозковий штурм»

 

- Дітки, а кого ви ще могли б зустріти у казковому лісі?

 

- На які дві групи поділяються тварини?

 

- А хто такі дики тварини?

 

Б. Девіз уроку.

 

Ось придивись, будь ласка,-

 

У лісі всюди казка.

 

Вона блукає лісом.

 

Прислухайся, будь ласка!

 

У лісі всюди казка.

 

( Малюнок лісової школи)

 

3. Мотивація навчальної діяльності.

 

Чарівна хвилинка.

 

- Діти, але мені здається, що казка в яку ми сьогодні з вами потрапили

не дуже весела.

 

Коли я сьогодні йшла на урок, мене зустріла Мишка, яка довго бігла з

казкового лісу, щоб передати нам телеграму від усіх лісових мешканців. У

них є лісова школа, і вони, так само, як і ви, дуже люблять навчатися.

Але нещодавно з ними трапилося лихо. Послухайте телеграму.

 

Любі дітки, нам допоможіть !

 

У дорогу вирушить спішіть!

 

Зла Чаклунка вчительку забрала,

 

Нас підступно всіх зачарувала.

 

Визволіть нас, друзі, із біди!

 

Вирушайте в путь, до нас, сюди!!!

 

Лісові мешканці.

 

- Що ж таке сталося у нашій казці? Зла Снігова Королева зачарувала всіх

звірів, перетворивши їх на бурульки у крижаному палаці, а мудру Сову

заховала у своєму королівстві.

 

- Дітки, допоможемо лісовим мешканцям ? А труднощів не боїтесь ? Тоді в

дорогу!

 

4. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- Протягом уроку ми повинні показати свої знання чисел першого десятка,

числового ряду, вміння розв’язувати приклади і задачі, розрізнювати

геометричні фігури. Виконуючі різні математичні завдання ми допоможемо

врятувати звірів.

 

5. Контроль, корекція і закріплення знань.

 

А. Усна лічба.

 

-Числа при додаванні називаються …

 

-Щоб збільшити число на кілька одиниць,треба …

 

-Щоб зменшити число на кілька одиниць, треба …

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ