UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПослух і непослух (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2009
Скачало124
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Послух і непослух

 

 

 

1 клас

 

 

 

Мета: вчити визначати моральне забарвлення вчинків літературних героїв

та у прикладах з життя, характеризувати негативні риси людини, яких

хотів би позбутися; розвивати уміння пояснювати певні ознаки доброго і

поганого, зміст бажаної поведінки дитини у ставленні до Бога і до

ближнього; виховувати прагнення позбутися непослуху в собі.

 

Музичний супровід: А. Золкін, "Вибрики" (22), О. Залевська "Колискова"

(9).

 

 

 

Хід уроку

 

 

 

I. Організаційний момент.

 

– Сьогодні, любі діти, у нас незвичайний день. Незвичайний тому, що ми

приймаємо у себе так багато гостей; тому, що у цього дня є дивовижний

збіг: саме сьогодні мешканці планети Земля відзначають Всесвітній день

дитячої книги. І це ще не все: сьогодні – День народження доброї,

люблячої дітей людини, всесвітньо відомого казкаря Г.-Х. Андерсена.

 

– Я пропоную вам сьогодні доторкнутися душею до світлого, доброго,

щиросердного, а саме: продовжити зрощувати словникове дерево добра.

Можливо, до кінця уроку на ньому з'являться квіти милосердя, любові,

поваги, великодушності.

 

II. Повторення раніше вивченого. Підготовка до сприймання нового

матеріалу.

 

"Словникове дерево добра".

 

(Вчитель читає визначення слів зі словничка, діти називають відповідні

слова. Надруковані слова вішає на дерево).

 

•         Простити від усього серця людину, яка завинила перед нами, і

забути про її провину. (Прощення).

 

•         Думає, відчуває, любить, бачить і творить добро. (Душа).

 

•         Особлива Божа сила, яка допомагає людині бути ближче до Бога,

творити добро і перемагати зло. (Благодать).

 

•         Син Божий, який рятує світ від зла. (Спаситель. Ісус Христос).

 

•         Добре, співчутливе, турботливе ставлення до хворих, слабких,

немічних. (Милосердя).

 

•         Свята мудра Книга, яку Бог допоміг написати людям. (Біблія).

 

•         Недруг нашої душі, який чинить опір доброму і не хоче слухати

голосу совісті. (Гріх).

 

•         Голос Божий, який підказує нам, як творити добро і не творити

зла. (Совість).

 

•         Це, коли ми слухаємося тата, маму чи старших у добрих справах,

бо ми довіряємо їм і любимо їх. (Послух).

 

– Відгадати слово ви зможете, якщо вишикуєте літери за зростом:

 

– Що ж таке "послух"? (Діти повторюють визначення, яке прозвучало).

 

III. Робота над новим матеріалом.

 

p

 

r

 

t

 

v

 

Љ

 

Њ

 

Ћ

 

А

 

В

 

r

 

v

 

Љ

 

Ћ

 

В

 

1. Прослуховування оповідання з підручника (урок 23) з творчими

завданнями.

 

(Вчитель читає текст до слів "А хто такий "Нехоч"?).

 

2. Читання дітьми 7-го абзацу підручника.

 

– Прочитайте і скажіть: Скільки слів знає "Нехоч"? ("не хочу", "потім",

"а чому я?").

 

3. Перевірка усвідомлення.

 

– Чому Адам і Єва не змогли жити в раю?

 

– Чому треба слухатися старших?

 

– Який твій найголовніший послух?

 

IV. Фізкультхвилинка. Гра "Будь ласка".

 

Діти виконують команди вчителя тільки в тому разі, якщо він промовляє

слово "будь-ласка".

 

4. Слухання вірша Тетяни Лисенко "Шкоденятко".

 

Хто розбив сьогодні вазу,

 

З'їв цукерки всі відразу,

 

На стілець намазав клею,

 

Кицьку за хвоста приклеїв?

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ