UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКритичне мислення і диференціація на уроках читання (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1625
Скачало109
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Критичне мислення і диференціація

 

на уроках читання

 

Реалізація ідей особистісно зорієнтованого навчання потребує глибокої

індивідуальності навчальної діяльності учнів. Це зумовлює необхідність

систематичного застосування диференційованих завдань. Тому диференціація

повинна тісно пов'язуватися з новими технологіями навчаї оскільки діти

мають різні навчальні можливості, і вчити всіх однаково неможливо.

 

Для прикладу розглянемо урок читання в 3 класі з елементами критичного

мислення і диференціації,  коли поєднуються колективна, парна та

індивідуальна роботи, пропонуються завдання на вибір.

 

Тема. Чи розуміємо ми природу?      

 

Мета. Виробляти уміння простежувати взаємозв'язки в живій природі,

виробляти в усіх учнів навички мовчазного читання, активізувати

мислення, заохочувати самовираження. Вчити учнів самостійно складати

простий план твору, виконувати творчі завдання з текстом, працювати з

додатковою літературою.

 

Обладнання. Савченко О.Я. Читанка, 3 клас. К.: Освіта, 2003; Скрипченко

Н.Ф., Вашуленко 1УГ.С. Веснянка. Збірник творів для самостійного

читання; Сухомлинський В. Пшеничний колосок. К.: Веселка, 1985; Кутузова

М.С. Тваринний світ. К.: Рад. школа, 1972; Андреев В. Кошки. М.:

"Пламя", 1989. Малюнки із зображенням кішки, курчат, планшети. Хід уроку

 

1.  Перевірка домашнього завдання.

 

Вдома діти читали книжки про тварин. Учитель перевіряє записи в

читацьких щоденниках. Декілька учнів називають автора книжки, її назву і

переказують події, які запам'яталися.

 

2.  Повідомлення теми і мети уроку.

 

-  У книжках ви прочитали багато цікавого про тварин. Часто в живій

природі бувають неймовірні взаємозв'язки. Саме про таку дивовижність ми

сьогодні і дізнаємось.

 

Тема нашого уроку: "Дивовижна дружба". Будьте уважними, тому що в кінці

уроку треба буде оцінити свої відповіді і відповіді своїх товаришів за

такими критеріями: активність, правильність відповідей.

 

3.  Актуалізація опорних знань.

 

-  Спочатку пригадайте, що ви знаєте про кішку. Будемо працювати

групами. (Учитель заздалегідь формує групи, в яких є школярі з різними

навчальними можливостями). У кожній групі колективно складаються

повідомлення про життя кішки. Один учень з групи доповідає. Під час

перевірки звертається увага на те, щоб не було повторень.

 

Перевірка.

 

1 група. Кішка - свійська тварина. Вона ловить мишей, любить молоко. У

неї шерсть буває різного кольору.

 

2 група . Коти можуть ловити рибу. Вони дуже ласкаві, грайливі. Коли

котів гладити, то вони завжди муркочуть. У кішки чудовий зір. У темноті

її очі світяться.

 

3 група. Кішка може бути злою, якщо з нею поводитися жорстоко. Вона

любить тепло, завжди крутиться під ногами. Коти кігтями деруть меблі,

можуть чистити кігті об дерево. Кішка - хижак, тому що полює на мишей.

 

-  Продовжимо роботу за таблицею (3 хв). Ви вже розповіли про те, що

знаєте про кішку. Тепер у таблиці запишемо, про що ви хотіли б знати.

Відповіді на ваші запитання знайдемо в книжках і теж запишемо в таблицю.

 

 

 

Знаю Хочу знати Вивчу

 

  1. Коли кішка спить?

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ