UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЯк виникають правила етикету (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2690
Скачало182
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема уроку. Як виникають правила етикету

 

Мета. Вчити учнів пояснювати, як і чому виник етикет; розкривати зміст

понять «етикетні кодекси», «церемонії», «гарні манери»;

 

розвивати вміння обґрунтовувати необхідність дотримання гарних манер у

людських стосунках; наводити приклади гарних і поганих манер;

 

виховуватилюдяність, доброзичливість, толерантність.

 

Обладнання: підручник, зошит, дошка, крейда, маркери, роздавальний і

наочний дидактичний матеріал, схема «Виникнення етикету», телевізор,

DVD.

 

Основні поняття: етикет, церемонії, звичаї, етичний кодекс, гарні

манери.

 

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу з первинним закріпленням

знань.

 

Методи навчання: інформаційно-повідомляючий, пояснювально-спонукальний,

пошуково-дослідницький, творчий, евристична бесіда, робота з

підручником, навчальна дискусія, сніжна куля, дерево пізнання,

гронування, сорбонки, прес, тягни рибку, робота з таблицею, закінчи

речення.

 

Засоби навчання: навчальна презентація.

 

Форма проведення: урок з використанням інтерактивних технологій.

 

Форма роботи: робота у парах, самостійна, колективна, індивідуальна.

 

Структура уроку

 

І. Організаційний момент (знайомство).

 

ІІ. Вступна частина

 

1. Мотивація навчальної діяльності.

 

2. Представлення теми та мети уроку.

 

ІІІ. Основна частина

 

Як і чому виник етикет?

 

1. Що таке церемонії?

 

2. Які манери вважаються гарними?

 

ІV. Заключна частина

 

1. Підбиття підсумків.

 

2.Оцінювання результатів уроку.

 

V. Домашнє завдання

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент (знайомство)

 

Добрий день! В добрий час!

 

Рада, діти, бачить вас!

 

Ви почули всі дзвінок?

 

Він покликав на урок.

 

Сядьте, діти, всі рівненько

 

Посміхніться всі гарненько

 

Візьміть собі в кулачок

 

Хороший настрій на урок.

 

IІ. Вступна частина

 

1.Мотивація навчальної діяльності.

 

Вч. На попередніх уроках, ви, діти, дізналися вже, що таке етикет,

навіщо вивчати та знати етику, чим керується людина у своїх вчинках та

поведінці.

 

Тож давайте пригадаємо. Вправа «Я тобі, ти мені» дамо відповіді на

запитання:

 

1) Що таке етикет?

 

2) «Чи можна вважати вихованою людину, яка не дотримуєтьсянорм етикету?

 

Чому?

 

3) Чи є вихованою людиною та, котра у своїй поведінці дотримується норм

 

етикету, але порушує моральні правила? Пояснітьсвою думку.

 

4) Як ви розумієте твердження, що норми етикету допомагають

 

людям виявляти своє добре ставлення до інших?

 

5) Як ти вважаєш, правила етикету дійсно необхідні у сучасному

суспільстві?

 

6) Вихована людина, яка вона?

 

2. Представлення теми та мети уроку.

 

Учитель знайомить учнів з темою та метою уроку.

 

Сьогодні на уроці ми поринемо у світ моральних норм та правил співжиття

у людському суспільстві.

 

Тема нашого уроку «Як виникають правила етикету»

 

Мета: пояснювати, як і чому виник етикет; розкривати зміст понять

«етикетні кодекси», «церемонії», «гарні манери»;

 

розвивати вміння обґрунтовувати необхідність дотримання гарних манер у

людських стосунках; наводити приклади гарних і поганих манер;

 

виховувати людяність, доброзичливість, толерантність.(слайд 1)

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ