UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗвук [й], позначення його буквою «йот». Опрацювання тексту «Пасіка». Формування в учнів навичок читання на основі діалогу (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось7612
Скачало298
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок читання

 

Звук [й], позначення його буквою «йот». Опрацювання тексту «Пасіка».

Формування в учнів навичок читання на основі діалогу.

 

Тема. Звук [й],позначення його буквою «йот».

 

Опрацювання тексту «Пасіка». Формування

 

в учнів навичок читання на основі діалогу.

 

 

Мета: ознайомити учнів з м’яким приголосним

 

звуком [й],позначення його буквою «йот».

 

Удосконалювати уміння робити звуковий

 

аналіз слів. Формувати навички читання

 

тексту в особах. Розвивати усне мовлення,

 

пам’ять, мислення, бажання працювати.

 

Виховувати любов до бджілок, до рідного

 

краю.

 

Обладнання: каса букв, фішки для побудови

 

звукових моделей, виставка книг

 

про бджільництво, моделі «вуликів»,

 

малюнки учнів, модель «Пасіка»,

 

записи на дошці, таблиці з прислів’ями,

 

магнітофон.

 

На урок запрошено батьків, які займаються

 

бджільництвом.

 

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку

 

І Організаційна частина

 

1. Привітання.

 

Встаньте, діти, всі рівненько,

 

Посміхніться всі гарненько.

 

Посміхніться ви до мене,

 

Посміхніться і до себе,

 

Привітайтесь: «Добрий, день!»

 

2. Вступне слово вчителя.

 

- Діти, я рада вітати вас на нашому уроці навчання грамоти, тема якого

«Звук [й], позначення його буквою «йот».

 

- Сьогодні урок у нас особливий. Ми побуваємо в гостях у казки.

 

- А зараз закрийте оченята і забажайте, щоб серед білих снігів,

холодних морозів з'явилася зелена галявина, пригріло сонечко, щоб ми

потрапили на ту галявину.

 

- Я загадаю загадку, і вона нам допоможе зрозуміти, куди ми потрапимо.

 

 

Загадка

 

Стоїть завод у полі. Який? А це секрет. Працюють в ньому бджоли,

виготовляють мед.

 

- Ось, ми з вами на пасіці.

 

- Бджілки пропонують вам виконати різні завдання. Всі ці завдання з

секретом.

 

(На дошці малюнок « Пасіки « і на вуликах план уроку, а всередині букви

 

м, о, л, о, д. ц, і та заголовки назв меду: липовий, гречаний,

соняшниковий, квітковий, вересовий, садовий, польовий).

 

- Ознайомтесь, будь ласка, з планом уроку.

 

План уроку

 

1. Мовна розминка.

 

2. Вивчення нового матеріалу.

 

3. Сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.

 

4. Фізкультхвилинка.

 

5. Різні види читання.

 

6. Закріплення і систематизація знань учнів.

 

7. Підсумок уроку.

 

І Мовна розминка

 

1. Сонечко послало до нас свій промінчик, давайте своїм диханням

погладимо його.

 

а) дихання спокійне;

 

б) дихання рвучке (гра в м'ячик);

 

в) дихання спокійне (гладимо промінчик);

 

г) почистимо зубки;

 

д) облизали варення;

 

ж) посміхнулись.

 

2. Читання за таблицею Зайцева.

 

- За виконання першого пункту плану бджілка подарувала вам казковий

вулик.

 

ІІ Вивчення нового матеріалу

 

1.Виділення звука [й].

 

Розгляньте малюнки. Назвіть зображені предмети. Вкажіть місце

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ