UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваНайвища мудрість людини – творити добро (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1940
Скачало90
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Інтегрований урок в 3 класі на тему: «Найвища мудрість людини – творити

добро».

 

Головна ідея уроку: кожна людина, в міру своїх сил, повинна робити

добро.

 

Мета: Я і Україна (громадянська освіта): підвести до розуміння змісту

поняття «добро». Вчити встановлювати взаємозв’язки між поняттями

«людина» і «добро». Збагачувати уявлення про вияви почуттів добра.

Залучати до міркування щодо проблем «добра» і «зла». Розвивати емоційну

сприйнятливість, емпатію, пізнавальну активність в процесі самостійної

пошукової роботи.

 

Позакласне читання: розширювати коло читацьких інтересів учнів. Сприяти

визначенню та засвоєнню головної думки оповідання. Вдосконалювати вміння

робити висновки з прочитаного твору.

 

Розвивати читацькі навички, інтонаційну виразність, зв’язне мовлення,

мовленнєву творчість.

 

Виховувати потребу робити добро.

 

Хід уроку:

 

І. Налаштування на урок.

 

(Учитель зачитує учням епіграф)

 

Врятує світ краса – завжди так говорили,

 

Тепер врятує світ лиш доброта,

 

Бо однієї вже краси занадто мало,

 

Бо стільки всюди зла – людина вже не та.

 

Тож, люди на землі! Спішіть добро творити,

 

Щоб нам не згинути у морі зла,

 

Щоб кожен міг серед краси прожити,

 

У царстві справедливості й добра!

 

ІІ.Спільне визначення теми уроку.

 

- Як ви думаєте, про що ми сьогодні будемо говорити (відповіді

учнів).

 

- Отже тема нашого уроку: «Найвища мудрість людини – творити

добро»

 

(вивішується на дошці).

 

- Чому кажутиь, що Людина і Добро нерозривно пов’язані між собою

і повинні йти поруч?

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності та визначення завдань уроку.

 

- Сьогодні ми спробуємо відповісти на ці запитання і визначити,

чому «добро – найвища мудрість людини».

 

IV. Робота над темою уроку.

 

(Учні проводили групову пошуково-дослідницьку роботу і в даній частині

уроку презентують рензультати своєї роботи).

 

- Зараз попрацюємо в нашій творчій лабораторії і заслухаємо повідомлення

пошуковців.

 

1. «Соціологи» представляють результати соціологічного опитування з

проблеми «Що таке добро?» та (на дошці) складають відповідний

«Асоціативний кущ».

 

2. «Літератори» презентують прочитані твори про добро В. Сухомлинського,

використовуючи Метод ПРЕС.

 

3. Етимологи доповідають про своє відкриття – значення слова «людина» на

основі дослідження його кореня: люд = лю (любов) + д (добро)

 

z

 

4. Народознавці ознайомлюють із прислів’ями про добро, які вони знайшли

та вивчили.

 

5. - А якого кольору добро (відповіді учнів). Презентація робіт групи

«художників».

 

6. «Поети» зачитують власні вірші на тему «добра» і «Зла».

 

7. – Як ви думаєте, чи може музика спонукати людину на добрі чи злі

вчинки? (відповіді учнів)

 

- Давайте подивимось, що думають про це науковці-дослідники ( перегляд

відеофрагменту фільма «Великая тайна воды» (1,5 хв).

 

- Якщо музика так впливає на воду, то уявіть як вона впливає на людину,

яка на 80 % складається з води?

 

V. Фізкультхвилинка:

 

В нашім класі друзі всі (3 оплески в долоні):

 

Ти і Я, і Ми, і Ви, (3 оплески в долоні),

 

Посміхнись тому, хто зліва (поворот вліво),

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ