UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваАпостроф (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2928
Скачало115
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Апостроф

 

Урок читання в 1 класі за системою розвивального навчання (Д.Б.Ельконін

– В.В. Давидов)

 

Тема: Апостроф.

 

Мета: продовжити засвоєння учнями слів зі знаком «апостроф», вчити їх

читати слова з апострофом, виробляти уміння встановлювати

звуко-буквенний аналіз у таких словах, поповнювати словниковий запас

учнів, розвивати мовленнєві навички, виховувати любов до сім’ї та праці.

 

Тип уроку: розв’язування часткової задачі.

 

Обладнання: інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, предметні

малюнки, зображення родини, картки.

 

Хід уроку

 

І. Організаційна частина.

 

- Діти, ви почуєте зараз вислів і скажете, до якого уроку ми з вами

приготувались:

 

«Читай з нами, читай як ми, читай краще нас».

 

- До я кого уроку ви повинні були приготуватися?

 

- Який настрій у вас? Покажіть виразом обличчя. Усміхніться

самі до себе, до мене, поділіться гарним настроєм з товаришами. За

виразом обличчя я бачу, що з вами все гаразд. Я дуже хотіла б, аби такий

настрій був у нас усіх до кінця уроку.

 

ІІ. Створення ситуації успіху.

 

1. Мовна зарядка

 

а) Гра «Телевізор»

 

( у вчителя і дітей-екрани-таблиці зі складами та водні маркери- пульти)

 

- Знайдіть на своїх екранах склади:

 

во, ну, дя, ме, ні...

 

(діти на своїх екранах обводять маркером-пультом склади)

 

- Знайдіть та прочитайте слова:

 

мама, мова, мило, вода, люди...

 

 

б) Гра „Вчитель” (Робота в парі)

 

- Прочитайте слова, знайдіть помилки та виправте їх.

 

 

пять бубликів подвіря біле-біле

 

пахне м’ята компютер вимкнено

 

деревяний стіл маряна лагідна

 

- Чи знайшли в словах помилки? Доведіть свою думку.

 

- Молодці, справились із завданням.

 

-А чи всім вдалося знайти помилки швидко?

 

III. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми уроку.

 

 

1.Відгадування загадки.

 

Я не риба і не птах,

 

Є в ганчір’ї, в реп’яхах.

 

Я не звір і не людина,

 

Але зна мене й дитина. (Апостроф).

 

 

- Чи здогадались ви про що у нас на уроці піде мова?

 

- Сьогодні на уроці ми будемо працювати над словами з

апострофом, над їх вимовою та звуковим аналізом.

 

- Щоб надалі ви не робили помилок в цих словах та змогли

виправляти інших.

 

 

IV. Розв’язування часткової задачі.

 

 

1.Бесіда.

 

- Давайте пригадаємо, що ви вже знаєте про апостроф?

 

(Апостроф – це знак, він є не в кожній мові. Позначає роздільну вимову.

Стоїть завжди після твердих приголосних, а букви «я», «ю», «є», «ї»

після апострофа позначають два звуки).

 

 

 

п’я ю’р

ін’ю ї’н

 

 

[ й ] [ а ] [ й ] [ у ] [

й ] [ у ] [ ї ] [ н ]

 

 

+ -

- +

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ