UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗгадка про літо. Веселка над квітучим полем. Аплікація з різнокольорового піску (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2106
Скачало116
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Згадка про літо. Веселка над квітучим полем. Аплікація з

різнокольорового піску

 

Мета: Вчити дітей створювати веселку за допомогою різно –кольорового

піску. Вчити описувати це чарівне явище, збагачувати мовний запас;

відтворювати мелодії дощу за допомогою підручних предметів; розвивати

уміння користуватися клеєм, пензликом, ножицями; виховувати естетичний

смак, уміння сприймати на слух і відтворювати звуки дощу, сонячної

погоди.

 

Обладнання: різнокольоровий пісок, клей ПВА, папір, декоративні

квіти, звуки дощу, сонячної погоди, підручні предмети для шумового

оркестру.

 

Хід уроку

 

1. Організація класу.

 

Раді вітати вас в нашій оселі,

 

Зичимо щастя, здоров’я, добра.

 

- Усміхаюсь сонечку!

 

- Усміхаюсь дощику!

 

- Здрастуй золоте!

 

- Лийся мов з відра!

 

- Усміхаюсь квіточці!

 

- Людям усміхаюся!

 

- Хай вона росте!

 

- Зичу їм добра!

 

- Пошліть свої « сонячні зайчики» один – одному і всім нам.

 

2. Створення емоційного настрою. Милування.

 

- Яку картину намалює ваша уява під час слухання вірша і

 

музичного твору?

 

Є у літечка сестричка - у косі червона стрічка.

 

Коси, наче злото чисте, і калинове намисто.

 

А спідничка в неї з листя різноколірна, барвиста.

 

 

3. Робота в парах. Народні прикмети.

 

( Прочитай слова, які знаходяться на хмарках в порядку

зростання цифр.)

 

Вересніє – дощик сіє.

 

Грім у жовтні – на сніжну зиму.

 

 

Розкотилась чорна хмара,

 

Вся химерна, як примара.

 

Дощ потроху вгомонився,

 

Грім здалека докотився.

 

( Дитина декламує вірш під супровід грому.)

 

4. Розвиток зв’язного мовлення.

 

- А який буває дощик?

 

(грозовий, грибний, теплий, холодний, осінній, літній)

 

- Яку пісеньку може співати дощик?

 

(Дріботить, шумить, ллє, тарабанить, дзюркотить)

 

Нотну грамоту не знає,

 

Та бува, що безліч діб

 

Вибиває влучно дріб.

 

Барабанить в барабанчик,

 

Бубонить у бубонець,

 

Тільки жаль у днину гожу

 

Барабанити не може.

 

Музиканти, не баріться, грати з дощиком учіться.

 

 

5. Шумовий оркестр.

 

(Діти грають на дзвониках, дерев. ложках, торохтушках

 

музику літнього дощу, осіннього, грозового).

 

- Що буває після літнього теплого дощу?

 

(Веселка)

 

6. Прихід гості.

 

Називають всі веселкою мене,

 

Та сьогодні все навкруг сумне,-

 

Бо під зиму я таки змарніла,

 

Кольори свої з корони розгубила.

 

Я за Літечком сумую, бо це ж матінка моя,

 

І за Сонечком нудьгую, і за співом солов’я.

 

Моє плаття вже зносилось,

Жовтим листям притрусилось.

 

- Допоможемо Веселці убратися у пишне, яскраве,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ