UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЕмоції, їх значення для здоров’я людини (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1719
Скачало144
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Емоції, їх значення для здоров’я людини

 

Мета. Ознайомити учнів з позитивними й негативними емоціями; вчити дітей

керувати своїми емоціями з метою зміцнення свого здоров'я, справлятися в

умінні шукати вихід із ситуацій, що засмучують; виховувати бажання мати

і примножувати позитивні емоції, розпізнавати свої почуття під час

спілкування з іншими людьми.

 

Спрямованість корекційно-розвивальної роботи та очікувані результати.

Уточнення уявлення про настрій та його вплив на здоров’я людини.

Розвиток емоційної сфери, логічного мислення на основі формування вмінь

розпізнавати та визначати причини гарного і поганого настрою.

 

Обладнання: малюнки людей з різними відтінками настрою, презентація.

 

Метод навчання. Практична робота.

 

Тип уроку. Урок – гра.

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент.

 

ІІ. Оголошення теми і мети уроку.

 

СЛАЙД 1. На сьогоднішньому уроці ми помандруємо до країни емоцій.

 

СЛАЙД 2. В якій розглянемо наші відчуття, переживання та їх значення для

нашого здоров’я. Будемо вчитись розпізнавати свої почуття та

висловлювати їх. Це нам потрібно, щоб не принести шкоди своєму здоров’ю

та здоров’ю оточуючих.

 

А допомагати подорожувати нам будуть помічники - наші органи чуттів.

 

ІІІ. Повторення вивченого матеріалу.

 

Пригадаємо їх назви , відгадавши загадки.

 

• Сюди-туди повертає,

 

Хропе, сопе, часом чхає . (Ніс)

 

(На дошці плакат з намальованими органами чуттів)

 

• Двоє дивляться, одне говорить, а двоє слухає. /Очі, вуха, язик/

 

- Що ми відчуваємо цими органами? (Нюхаємо, смакуємо, бачимо, чуємо)

 

- Які відчуття можуь вкликати у нас ці органи? (задоволення, радості,

насолоди, смутку, образи, печалі, сліз…)

 

- Якщо відчуття приємні – людина почувається якою…?(веселою,

задоволеною, якщо не приємні? – засмучена, не весела).

 

ІV. Вивчення нового матеріалу.

 

Людина завжди певним чином реагує на все, що її оточує, і що вона

здійснює сама, а виражає свої почуття емоцією, яка з’являється на її

обличчі.

 

1. Словникова робота.

 

СЛАЙД 3. ЕМОЦІЯ – душевнее переживання, почуття, хвилювання.

 

2. Розповідь вчителя.

 

СЛАЙД 4. Емоції супроводжують нас усе життя.

 

В новонародженої дитини емоції охоплюють хвилювання черезпочутття голоду

і мокрої пелюшки до спокою від близькості мами та її серцебиття, теплої,

сухої пелюшки, почуття ситості.

 

p

 

 

ж

 

ъ

 

Учневі 2 класу вже знайомі радість відкриттів, захоплення від подарунка,

любов до рідних і близьких людей, насолода від перегляду мультфільмів.

Відомі також сум від розлуки з дорогими людьми, зневага до нечесних

вчинків, навіть, на жаль, злість і страх.

 

СЛАЙД 5 . Тому емоції розділились на позитивні , які допомогають

зберігти здоров’я (радість, упевненність, сором’язливість, веселість,

захоплення, спокійність) та

 

СЛАЙД 6. негативні, які викликають поганий настрій ( страх, злість,

смуток, незадоволення, недовірливість) спричиняють різні захворювання.

Ці емоції небезпечні для здоров'я.

 

3. Бесіда.

 

- Як ви думаєте, які емоції портібні людині, її здоров’ю? (позитивні)

 

- А які емоції ви вже переживали?

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ