UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗаняття з партнерства за програмою «Орієнтир», проведеного у групі 1-х класів (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось493
Скачало100
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Заняття з партнерства за програмою «Орієнтир», проведеного у групі 1-х

класів.

 

Тема: Знайомство. Моя сім’я. Краса сім’ї.

 

Мета:

 

• познайомити учнів одного з одним в рамках групи;

 

• формувати почуття взаємоповаги, партнерські стосунки;

 

• дати поняття про сім’ю. відносини в сім’ї їх красу;

 

• вчити працювати в невеликих мікро групах;

 

• протестувати дітей за тестом «Я і моя сім’я».

 

Хід заняття:

 

 

І. Знайомство. (проводиться у формі гри).

 

- Сьогодні ми зібралися всі разом на перше заняття. Ще не всі учні гарно

знають одне одного. Тому я пропоную вам познайомитись. Спочатку я

пропоную кожному назвати своє ім’я так, як йому подобається, щоб його

називали. (Миколка, Оленька…). А тепер потисніть одне одному руки,

говорячи якісь приємні слова.

 

- А зараз розкажіть, будь-ласка, який у вас настрій.

 

- Я бачу, що не у всіх сьогодні веселий настрій. Діти, давайте спробуємо

підняти настрій Сашкові. Як це можна зробити? (За допомогою жестів ,

міміки, лагідних слів, вірша чи пісні).

 

Я бачу, що не у всіх сьогодні веселий настрій . Діти, давайте спробуємо

підняти настрій Сашкові. Як це можна зробити? (За допомогою жестів,

міміки, лагідних слів, вірша чи пісні).

 

ІІ. Повідомлення нового матеріалу.

 

1. - Я бачу, що настрій у вас тепер гарний. Але ви, напевне, скучили за

домом, трішки стомилися. А хто чекає вас вдома? А як вас усіх назвати

одним словом? (Сім’я, родина ).

 

- Хто входить у сім’ю? (Мама, тато, діти…)

 

- Це члени сім’ї. Чим вони відрізняються? (Віком, статтю) .

 

2. - А зараз я пропоную вам пограти в гру, яка називається «Крісло

автора». (Учні за бажанням сідають у «крісло автора» і розповідають про

свою сім’ю, відповідаючи на такі запитання:

 

• скільки чоловік налічує твоя сім’я, як їх звуть?;

 

• чим любить займатися твоя сім’я?;

 

• чи дружно живе твоя сім’я.

 

$

 

(

 

~

 

д

 

3. - Що для вас в сім’ї робить мама? (готує їжу, прибирає…).

 

- Що робить тато? (заробляє гроші, ремонтує, допомагає мамі…)

 

- Чи допомагаєш ти батькам? Як?

 

- Як живуть люди в сім’ї: разом чи окремо? Чому? (Разом, бо всі

допомагають один одному, всім разом весело…).

 

4. - Фізкультхвилинка:

 

- Давайте спробуємо показати за допомогою рухів, яку роботу ви виконуєте

вдома.

 

5. - Гра «Додай речення»:

 

- Мені весело коли … Я люблю … Я хочу … Мені сумно, коли … Мені цікаво,

коли …

 

- А зараз перевіримо, чи гарно ви знаєте членів своєї родини. Продовжіть

ці ж речення, розповідаючи про когось із членів своєї родини. (Мамі

весело, коли… Мама любить…).

 

6. - Чи красиве ваше житло? Хто його прикрашає? (Всі разом)

 

- Чи допомагає спільна робота в сім’ї прикрашенню вашого житла? Як?

(Разом можна все швидко прибрати, почистити, поклеїти шпалери…).

 

- Що можна зробити для краси вашого житла? (Ремонт, гарні речі, картини,

фотокартки, іграшки, книжки, прикраси…)

 

ІІІ. Практична робота:

 

- А як можна прикрасити наш клас?

 

- Сьогодні ми зробимо прикрасу для нашого класу.

 

- Ми створимо дерево класу.

 

- Як зручніше працювати: кожному окремо чи разом? (Разом) Чому?

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ