UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗахист і порятунок Дитини – істина школи (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1152
Скачало91
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Захист і порятунок Дитини – істина школи

 

Родинний урок (4 клас)

 

(На урок запрошені батьки учнів. Попереднє завдання: підготувати

презентацію результатів роботи у сімейному проекті «Щасливі миттєвості

життя нашої родини» )

 

Тема : Ми – щаслива родина. Взаємні права й обов’язки батьків і дітей

 

Мета: ознайомитися із взаємними правами й обов’язками батьків і дітей;

розвивати навички виразного читання, аналізу художніх текстів;

виховувати любов, повагу і взаєморозуміння у родині, відповідальне

ставлення батьків і дітей до своїх обов’язків.

 

Обладнання: Конституція України, Конвенція ООН про права дитини,

оповідання В.О.Сухомлинського, «квіти щастя», записи на дошці,

матеріали до презентації проекту «Щасливі миттєвості життя нашої

родини»: комп’ютерні презентації, фотоальбоми, виставки дитячих

малюнків.

 

Епіграф. Щастя – це не чудесна жар-птиця, яку можна спіймати. Це реальна

будова, яку треба спорудити.

 

В.Сухомлинський

 

Хід уроку

 

І. Організація учнів до уроку

 

Учитель. Розпочати наш незвичайний родинний урок я хочу з’ясуванням

важливого питання: що таке щастя?

 

Великий педагог В.Сухомлинський вважав, що «Щастя – це не чудесна

жар-птиця, яку можна спіймати. Це реальна будова, яку треба спорудити».

Всі ми творці нашого сімейного щастя.

 

Я звертаюсь до вас, шановні батьки, що ви вважаєте щастям у родинному

житті? (Метод мікрофону). (Можливі відповіді: Щастя – коли в родині мир

і спокій; коли не хворіють діти; коли діти радують батьків своїми

успіхами у навчанні, досягненнями у якійсь діяльності; коли добробут у

сім’ї тощо).

 

Учитель. Це справді так. Коли в родині спокій, любов і

взаєморозуміння, ми відчуваємо себе щасливими. Про це поетичні рядки

Г.Світличної:

 

Сім’я вечеряє в саду…

 

Я так люблю це уявляти,

 

Як в тихім смерку біля хати

 

Сім’я вечеряє в саду.

 

Весела мати, дітлашня,

 

Смаглявий батько –

 

Щойно з поля.

 

І замовкає гамір дня,

 

Й парує в мисці бараболя.

 

ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів та батьків

 

Повідомлення теми і мети уроку

 

Сьогодні ми разом у родинному колі обговоримо питання: як потрібно

вибудовувати стосунки у сім’ї, щоб усі почувалися щасливими; поміркуємо,

наскільки важливо, щоб діти і дорослі у сімейному житті не порушували

прав і виконували свої обов’язки.

 

ІІІ. Актуалізація знань учнів та батьків

 

Завдання для учнів і їхніх батьків. Метод мікрофону.

 

Продовжіть речення: Родина – це…

 

Завдання для учнів. Із запропонованого переліку виберіть та запишіть у

зошити ті слова та словосполучення, які, на вашу думку, притаманні

родичам. Перелік слів на дошці: люди з однієї сім’ї; колеги по роботі;

сусіди; дядько й тітка; друзі; чоловік і дружина; подруги; декілька

поколінь рідних людей; продавець і покупець; брат і сестра; пасажири

потяга; племінники й племінниці; учасники демонстрації; бабуся і онук.

 

Учитель. У дружній родині всі знають і поважають один-одного. А ви добре

знаєте свою родину?

 

Вікторина «Моя родина»

 

Запитання та завдання для дітей

 

Назвіть ім’я та по батькові мами, тата, бабусь і дідусів.

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ