UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКультурна спадщина українського народу. Сім чудес України (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось18090
Скачало541
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Культурна спадщина українського народу. Сім чудес України

 

 

Я і Україна

 

 

Тема: Культурна спадщина українського народу. Сім чудес України.

 

Мета: Продовжувати знайомство з культурною спадщиною українського

народу; показати ексклюзивні презентації семи чудес України; створити

туристичний маршрут – своєрідну візитну картку нашої країни; визначити

риси національного українського характеру; вдосконалювати навички

самостійної роботи учнів за індивідуальною програмою, вміння працювати у

складі творчої групи; розвивати естетичні смаки учнів; виховувати в

дітей патріотичні почуття, гордість за свою Батьківщину; розширювати

світогляд учнів, знайомлячи їх з розмаїттям природного ландшафту,

багатовіковою історією та самобутніми культурним пам’ятками України.

 

 

Метод: виробничий проект.

 

Тип уроку: презентація виконаної роботи.

 

 

Обладнання: телевізор, комп’ютер, таблиці, ілюстративний матеріал,

емблеми Семи чудес України, презентація «Сім чудес України»,

відео-фрагмент «Софіївка».

 

 

ХІД УРОКУ

 

 

І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ ДО УРОКУ.

 

Відгадування акровірша та обговорення його змісту.

 

У всіх людей одна святиня.

 

Куди не глянь, де не спитай.

 

Рідніше їм своя пустиня,

 

Аніж зелений в чужині рай.

 

Їм красить все їх рідний край.

 

Нема без кореня рослини,

 

А нас, людей, без Батьківщини.

 

М.Чернявський

 

Знайдіть назву Батьківщини в цьому вірші.

 

Що для вас означає слово Україна?

 

Що ви очікуєте від сьогоднішнього уроку?

 

 

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ.

 

Знайдіть нашу Батьківщину на карті світу.

 

На якій карті ми можемо детальніше розглянути форми земної поверхні

України?

 

Над якою темою ми працювали на попередніх уроках?

 

Які пам’ятки культурно-історичної спадщини нашого народу вам

запам’яталися, чому?

 

 

ІІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.

 

 

Велика і прекрасна наша Батьківщина. Це - безмежні колосисті поля,

вишневі та яблуневі сади, повноводні ріки та синьоокі озера, різнобарвні

луки та затишні гаї, мальовничі села та великі міста. І сьогодні ми з

вами здійснимо віртуальну подорож і відвідаємо сім історико-культурних

пам’яток нашої держави, які за підсумками Всеукраїнської акції Сім чудес

України заслужили на почесне звання Чуда України. Подорожуючи картою

України прокладемо туристичний маршрут «Сім чудес України».

 

 

ІV. РОЗКРИТТЯ ТЕМИ УРОКУ.

 

 

Готуючись до сьогоднішнього уроку, ви працювали в групах , які

готували розповідь про одне із семи чудес України. Ви дібрали багато

цікавого матеріалу, ілюстрації ввійшли до створеної презентації, що буде

супроводжувати вашу розповідь. Завдання груп: за 5 хвилин розповісти про

обраний об’єкт так, щоб у всіх присутніх з’явилося бажання відвідати

його.

 

 

Отже, розпочинаємо подорож. Першим ми відвідаємо місто

Кам’янець-Подільський, де знаходиться Національний

історико-архітектурний заповідник «Кам’янець».

 

 

(Групи презентують підготовлений матеріал, відмічаючи на карті України

місце, про яке йде розповідь, підготовленою емблемою. Під час

розповіді через телевізор демонструється презентація «Сім чудес

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ